Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dykta i warta

(5)
Ciekawe, co nas szybciej wykończy – smog, PiS, Kościół czy opozycja? Spróbuję ocenić to na zimno. Będzie mi łatwo, bo nad Wigrami mam minus 17 w środku dnia.
 • 2017-01-10 22:44 | elkaanka

  Dykta i Warta

  Jak zwykle w Pana felietonach - nic dodać, nic ująć. Sama oczywista oczywistość. Pozdrawiam.
 • 2017-01-13 07:29 | joliwa

  Re:Dykta i warta

  opozycja sama się wytrąca z polityki, smog wytruje opornych, a po powrocie do PRL-u "właściwy człowiek" obali komunę i wreszcie historia będzie prawidłowa. Groźny scenariusz.
 • 2017-01-14 18:49 | Withold

  Re:Dykta i warta

  Panie Stanislawie kochany uprzejmie informuje, ze przeczytalem od dechy do dechy (decha szczegolnie ostatnia jest wazna) Pana wybor felietonow "Pies czyli kot" i uprzejmie donosze, ze mam te sama grupe krwi "o" tez wbita w starym Dowodzie Osobistym i prosze to na wszelki wypadek zanotowc w swoim kajeciku.
 • 2017-01-15 12:48 | zaprzaniec

  Re:Dykta i warta

  Oczywista oczywistość
 • 2017-01-15 13:53 | ecres

  Re:Dykta i warta

  Panie Stanisławie KOCHANY.Wycieli moje poparcia Panu ,ale i to rozumiem.Napisze więc tylko jedną mądrość,która dziś jest najważniejsza.Na TOTALNE łamanie Konstytucji i zabieranie wolności ,musi być TOTALNA Opozycja.AA wszystkie teksty ,w jeszcze wolnych mediach-,powinny zaczynać się pytaniem.-Dlaczego pan Jaroslaw Kczyński nie był internowany ,i dlaczego nie wiemy jaka była treść rozmowy braci ,blizniaków przed śmiercią jednego z nich.?