Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak odbudować Polskę po PiS

(7)
Jeśli arcytrudnym zadaniem jest rychłe obalenie rządu PiS i przedterminowe wybory, to cel ten i tak jest dziecinnie łatwy, gdy zastanowić się, co potem. Bo nawet jeśli nowa władza zdobędzie bezpieczną większość w parlamencie, skala wyzwań, jakie przed nią staną, jest wręcz trudna do wyobrażenia.
 • 2017-01-24 17:12 | Beawest

  Jak odbudować Polskę po PIS

  Może będzie tak: ruina Unii Europejskiej spowodowana wojnami celnymi Trumpa, bankructwo Polski. Niewykluczone, że nie będzie co zbierać. Zapomnimy o 500+, lub jeszcze inaczej. Wróżby z fusów. Złudzenie rozumienia i złudzenie
  planowania. To jedynie pewne
 • 2017-01-25 01:23 | @ndrzej

  Re:Jak odbudować Polskę po PiS

  Niestety myślę, że demokracja liberalna, kulturowo, nie jest dla nas Polaków, jeszcze osiągalna :-(. Nie da się do niej przeskoczyć od razu z feudalizmu. Kultura społeczeństw nie zmienia się tak szybko, jak kultura jednostek. Niby większość z nas z osobna jest do niej gotowa, ale wszyscy razem do niej nie pakujemy.
 • 2017-01-25 15:47 | izakan

  Re:Jak odbudować Polskę po PiS

  Jednym słowem, PIS załatwił nas na cacy; niektóre z tych szaleństw zweryfikuje życie - po prostu zabraknie pieniędzy.
 • 2017-01-25 17:53 | pawel markiewicz

  Re:Jak odbudować Polskę po PiS

  "Najsampszut" trzeba bedzie zdecydowac cio robic z psujakami-kryminalistami -autorami dobrej zmiany. Dude, Kaczynskiego, Ziobro i innych trzeba bedzie sadzic co bedzi ewielkim wstydem. Z Macierewiczem bedzie latwiej bo on pojdzie do zakladu zamknietego dla madrychinaczej. Znowu beda polowania na czarownice i IPN-y itd. Zdemoralizowana przez rzady PiSzyzmu mlodziez nie bedzie w stanie podjac sie zadania jak zyc po obywatelsku i uczciwie. Kaszana Kochani Moi. Totalny upadek Polski. Skansen Idiotow!
 • 2017-01-25 22:18 | Aspiryna

  Re:Jak odbudować Polskę po PiS

  Byc moze przyszlosc Polski to taka "druga Bialorus"... tyle, ze w ultra-katolickiej wersji!
 • 2017-01-30 12:55 | igorowa

  Re:Jak odbudować Polskę po PiS

  Autor przedstawił logiczny , nie do obalenia dowód na to że zdelegalizowania PISu , i wszystkich tego konsekwencji prawnych i finansowych , po prostu nie da się uniknąć . To prawda że jeszcze nie widać tych którzy mogą być trzonem
  i efektywnym napędem ciężkiej pracy niezbędnej do uratowania naszego kraju , ale trzeba mieć nadzieję że sytuacja ich stworzy .A jeśli nie , to będzie jak już bywało : Chaos który powstanie doprowadzi do rozpadu Polski i nie można wykluczyć że to nie jest jeszcze najgorszy scenariusz...
 • 2017-06-21 08:15 | elekrob1

  Re:Jak odbudować Polskę po PiS

  To chyba niemożliwe
  jak rosja po bolszewikach nie może się unieść nawet centymetrm nad ziemie tak my po tej bolszewi pisowskiej chyba też upadniemy i ktoś pomoże nam w dogorywaniu, ciemny lud to kupił i już