Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Typujemy tegorocznych zwycięzców Oscarów

(1)
Co wygra: polityka czy taniec i muzyka? Jak co roku typujemy, kto zdobędzie Oscary w najważniejszych kategoriach. I sygnalizujemy, kto je zdobyć powinien.
  • 2017-02-22 16:58 | magdacierpisz

    popieram wybór :)

    Bardzo podoba mi się wybór i uzasadnienia. Osobiście nie ekscytuję się za bardzo Oskarami, ale jako uzależniona od kina oczywiście śledzę wieści i oglądam filmy. Ja już mam swoich faworytów. Nie zamieniłabym na żaden inny film Toniego Erdmana, który zachwycił mnie na Nowych Horyzontach i już zostanie w moim sercu. La La Land zasłużył, by go dostrzec,bo jest nietuzinkowy, czas przy oglądaniu mija niepostrzeżenie, a muzyka zostaje w myślach. Pozdrawiam autora artykułu :)