Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy rząd przekona Polaków do samochodów elektrycznych

(3)
Rządowy plan na rzecz odpowiedzialnego rozwoju ma przesadzić Polaków z samochodów spalinowych do elektrycznych. Tylko jak to zrobić?
 • 2017-03-04 22:38 | ELVIRA

  exlektryczne samochody

  panie grzeszczak...czy jak tam panu.
  pan pewnie malo inzynierem, a politykiem tez niedyzym.
  ale moze pan sobie pczyta w wikipedii albo innych zrodlach. co to jest energy density; czyli ile kwh mozna wycisnac z czego.
  ile kwh mozna uzyskac z jednego kilograma weglowodorow, a ile z kilograma akumulatora.
  ile cyklow ladowania sprowadzi akumulator do 50% nominalnej pojemnosci.. co nalezy zrobic z akumulatorem po tzw stluczce i jak ladnie sie pala samochody. czemu palily sie telefony samsunga i ile wiecej energi magazynuje samochod - wiecej niz telefoniczna bateria. niech sie pan takze uswiadomi
  w kwestii sprawnosci produkcj, i przesylu energii elektryczbej.
  dodatkowo.. prosze poczytac, czy jest lepszy sposob robienie z siebie glupca niz mowienie o sprawach nieznanych.
 • 2017-03-06 18:31 | jakowalski

  Re:Czy rząd przekona Polaków do samochodów elektrycznych

  ELVIRA
  Racja!
 • 2017-06-20 15:00 | mikos

  Re:Czy rząd przekona Polaków do samochodów elektrycznych


  jest to nowość i na pewno by się dobrze spisały na 3 pasmowych autostradach. Ale mysle że nasza cywilizacja jeszcze nie jest na to przygotowana. Na razie aktualny transport moze byc maksymalnie tani dzieki spedycjom typu MW Spedition z Poznania