Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowy front PiS – Sąd Najwyższy

(2)
Sąd Najwyższy ma przejąć po zniszczonym Trybunale Konstytucyjnym obronę polskiej konstytucji. Atak PiS na SN był więc kwestią czasu. Właśnie się zaczął. Czy napotka czynny opór prawników?
 • 2017-03-09 08:39 | Niedociekliwy

  Sąd po PiS

  Moje jest mojsze. Artykuł koronkowo wyjaśnia zagrożenia dla Polski jako państwa. Wyjaśnia co może się zdarzyć i zdarzy się, ponieważ rządząca klika tworzy nowe dla siebie użyteczne prawo. Prawo które zagwarantuje im pełnię władzy na 1000 lat pod przywództwem Jara wielkiego. Bo jeżeli ktoś nie widzi tego, że on przygotowuje grunt pod swój tron prezydencki to jest mało spostrzegawczy. Dudziątko nie będzie miało drugiej kadencji.., będzie nim pańsko panujący ojciec narodu, który nie potrzebuje sądów, trybunałów i innych takich fanaberi, które burzą porządek Boski. Należ podjąć już decyzję o walce bez kompromisowej.Tezy głosić w sposób zrozumiały dla 70% masy narodu. Tak jak to czyni sztab wielkiego jarosława.""
 • 2017-03-11 14:53 | Ada11

  Re:Nowy front PiS – Sąd Najwyższy

  Niestety ktos mianowal kiedys Przylebska i jej podobnych sedziami. Ktos nadal tytul doktora praw rezydentowi palacu prezydenckiego, nie mowiac o wodzu.
  Mimo negatywnych opinii, cwaniactwa, okradania podatnikow przy uzyciu politycznych zwolnien. I to tylko eskaluje. Nawyzszy czas by srodowisko udowodnilo, ze zasluguje na szacunek i przywileje. Choc trudno w to uwierzyc.