Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Flagi niegodni

(3)
Naszym celem jest zwykły szary człowiek – mówiło się za czasów Stalina w ZSRR.
  • 2017-03-18 13:35 | żyga

flaginie godni

Panie Stanisławie Kochany.Kronikarżu parszywej zmiany.Moja bezsilność budzi frustrację i gniew.Na podobnych do pana intelektualistów ,którzy milczą.Co nimi kieruje ,strach ,czy wiara w idee neofaszyzmu i neo bolszewizmu.?Smog paranoi politycznej ,bardziej dusi ,aniżeli ten od spalanego węgla ,tak bardzo cenionego przez premier.Ten pierwszy czyni spustoszenia na zdrowiu przez cały rok ,i 24 godzin na dobę Dom ,obok ,którego pan porusza się jadąc do Suwałk ,w czasie okupacji był knajpą.Polacy mieli pozwolenie na hodowlę trzody chlewnej.Do dziś pamiętam smak kartofli gotowanych dla świń ,kradzionych z wielkim trudem.Otoż dotarłem w USC do nazwiska pani domu.Podali mi wody ,bo byłem bliski omdlenia.Była moją matką chrzesną i po wojnie doczekała się syna księdza.
  • 2017-03-18 17:14 | czaro

Re:Flagi niegodni

Niestety to wszystko jest prawdziwe i dzieje sie w realu a nawet wiecej. W armii, czystki, i w kazdym zakatku czy to gospodarki a czy polityki. A mnie najbardziej denerwuje to poparcie znacznej czesci spoleczenstwa dla rozwalania kraju. Niestety stracilem szacunek do rodakow. A poniewaz trudno wprost rozroznic kto jest za kim, szacunek padl dla wszystkich z malymi wyjatkami. Pan jest dla mnie osoba w nielicznej grupie, ktora darze szacunkiem i dzieki ktorym jestem jeszcze w stanie przyznac sie do kraju pochodzenia. Reszta to wstyd.
  • 2017-03-21 10:08 | magdacierpisz

Re:Flagi niegodni

Panie Stanisławie, coraz smutniej w Pana felietonach, coraz smutniej w kraju. Ja Pana proszę o odkurzenie wiosenne tej iskry satyrycznej, tej ironii, którą tak cenię, i na którą czekam co tydzień szukajac felietonu Pana w Polityce. Przetrwaliśmy socjalizm śmiejąc się i żartując. Przetrwamy i tych witkacowskich szewców. Tylko Pan musi zacząć żartować, bo bez Pana będzie znacznie trudniej, znacznie. Magda z Wrocławia z pozdrowieniami