Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kultura na weekend: „Spirit” i bajka o Depeche Mode

(3)
Bartek Chaciński opowiada o najnowszym albumie Depeche Mode i przemianie, jaka dokonała się w zespole.
 • 2017-03-18 13:50 | tyrek

  Fajny komentarz i sporo w nim racji

  Rzeczywiscie muzycznie nihil novi. Mysle ze calkiem niezle zaczal rozprawiac sie z rzeczywistoscia Marillion wydajac w zeszlym roku F.E.A.R ale poniewaz nie ma takiej skali razenia jak Depeche Mode wiec pewnie nie do wszystkich dotarly tamte gorzkie teksty. Teraz moze byc inaczej. Ja jestem ciekaw na ile fakt ze to jest rewolucja a la DM w tekstach bedzie miala wplyw na odbior nad Wisla. Czy suweren bedzie sluchac tej muzyki bo jest sympatyczne umpa umpa czy pochyli sie tez nad przekazem.
 • 2017-03-18 17:48 | Tomek1972

  Re:Kultura na weekend: „Spirit” i bajka o Depeche Mode

  No i co ? bajka o upadlych idealach rewolucji röznych masci czy bajka o Kapturkach.Lubimy wierzyc bajkom i klamstwom sàczonym przez wladcöw.Rozczarowanie staje sié wpisane w nasz byt.Niebytem niewielu sié interesuje.A moze warto?Czytam wiéc po raz trzeci ,,Bardo-tybetanskà ksiégé zywych i umarlych``.Po wersji polskiej i angielskiej przyszla pora na niemieckà-moze bardziej wiarygodnà,bo napisanà przez rodaka ludzi decydujàcych o milionach smierci.Zum Wohl!!
 • 2017-03-26 23:06 | Greg S.

  Re:Kultura na weekend: „Spirit” i bajka o Depeche Mode

  "John the Revelator" z 2005 roku (płyta Playing the Angel) też był bardzo politycznie zaangażowany. Pozdrawiam.