Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fala dymisji w policji po śmierci 25-latka na komisariacie. Ale to nie zamyka sprawy

(7)
Wydarzenia nabrały tempa. Sypią się dymisje i popiół na głowy. Dziwnym trafem jednak nie na własne, ale cudze. W myśl starej kelnerskiej zasady: to nie ja, to kolega.
  • 2017-05-22 22:32 | krokodilko

czemu w toalecie ?

Mnie ciekawi czemu zaciągnęli tego chłopaka - i nie tylko jego - do tej ciemnej toalety ? Piszą, że po to, aby ich nie nagrywał monitoring. Najwyraźniej była to powszechna praktyka na tym komisariacie, którą wszyscy pracownicy (6-ciu funkcjonariuszy tam go tłukło) powszechnie znali i stosowali, a ich przełożeniu przymykali na to oko.
  • 2017-05-22 22:53 | Skydive62

Re:Fala dymisji w policji po śmierci 25-latka na komisariacie. Ale to nie zamyka sprawy

dymisje i wydalenia z policji to za mało. nie uważacie??
  • 2017-05-22 22:57 | 1958

Glos PISdzielca

Do sprawy powinien sie odniesc jak najszybciej P. Minister Ziobro.
    Wina prokuratora jest moze wieksza niz komendantow, ktorzy musza w koncu pracowac z tymi ktorych do policji sie przyjmuje, czyli w duzej czesci degeneratami i sadystami niestety.
    Jestem prawde mowiac wstrzasniety ta sprawa jako dotychczasowy zwolennik PISu.
  • 2017-05-23 01:12 | neospasmin

to hanba

I zupelnie nie wierze by pp.Blaszczak i Zobro nie wiedzieli co dzieje sie w tej sprawie.
    Co dalej?
    p.Kaczynski ich pozwalnia?

marcin lazarowicz
  • 2017-05-23 06:44 | azur

Re:Fala dymisji w policji po śmierci 25-latka na komisariacie. Ale to nie zamyka sprawy

Bez dziennikarzy sprawa była by zamieciona pod dywan.
  • 2017-05-23 15:18 | mir

Mam chyba zbyt wiele lat bo zaczyna mnie dziwić zdziwienie i te same pytania.
    Także oczekiwanie dymisji jako remedium na ujawnione zło.
    Może czas na wnioski?
    Nie takie, które pojawiają się przy podobnych okazjach:
    policjanci zbyt mało zarabiają i trafiają do nich przypadkowi ludzie oraz 99,9% policjantów to uczciwi ludzie.
    Jedno dowodzi braku weryfikacji i kompetencji.
    Drugie rodzi pytanie co sprawia, że nie potrafią eliminować tego ułamka?
    Może proporcje wzięte z sufitu a prawdziwa skala zupełnie inna?
    Różne miasta, komisariaty, szefowie, środowiska a co jakiś czas przypadkiem dowiadujemy się o niedopuszczalnych zdarzeniach.
    Cechy podobne. Brak umiaru i samokontroli.
    Sprawy wyjątkowe czy wyjątkowo wychodzące na jaw i czy naprawdę tego tak mało by mówić o wyjątkach?
    Oczekujemy reakcji polityków.
    Będzie doraźna, pod publikę. Nie przeceniajmy intencji i umiejętności.
  • 2017-05-23 21:00 | Mad Marx

Wierchuszka Policji i MSW na 90% wiedziało o sprawie tylko próbowały ją zatuszować i prawie się udało....Jeżeli natomiast w Komendzie Głównej i w MSW o sprawie nie wiedziano, to świadczy o niekompetencji tych instytucji. W obu przypadkach Komendant Główny i Minister Spraw Wewnętrznych powinni sie podać do dymisji i w normalnym, cywilizowanym kraju tak by się stało. Wojewódzki komendant pewnie dostał ciche polecenie, żeby sprawie ukręcić łeb a teraz, gdy zupa się wylała został kozłem ofiarnym...