Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mariusz Janicki poleca nowy numer POLITYKI

(2)
Brigitte Macron, żona nowego prezydenta Francji, wzbudziła wielkie zainteresowanie światowej opinii.
 • 2017-05-23 22:55 | Fil Gor

  Makaron na terapię

  Nie mam nic wspólnego z prawicą, ale moje zainteresowania psychoanalizą podpowiadają mi, że jak 17-latek zakochuje się w nauczycielce, jest to wyrazem zablokowanych uczuć do matki i narcyzmu (musi być najbliżej bogini). Na ogół taka fascynacja przechodzi po jakimś czasie. U niego nie przeszła. Nie tylko się z nią związał, ale dla niej (i pewnie dla swojego narcyzmu) został prezydentem Francji. Zapewne Makaron bardziej nadaje się na terapię niż na do Pałacu Elizejskiego. Niemniej stał się podrzutkiem sił, które bały się zwycięstwa Le Pen i Fillona. A przecież jest człowiekiem znikąd, kimś w rodzaju Stana Tymińskiego. Wszystko to razem świadczy o kompletnej degeneracji systemu politycznego Francji.
 • 2017-05-24 02:39 | mr.off

  Re:Mariusz Janicki poleca nowy numer POLITYKI

  Moja corka z wyjazdu do Paryza kilka lat temu przyslala mi kartke z facjata Che Guevary i (francuskim) tekstem: badzcie realistami; zadajcie niemozliwego.

  To m.in. dlatego Francja (plus Niemcy) sa dzis sila napedowa cywilizacji chrzescijanskiej/Zachodu (a Ameryka D.Trump'a symbolem obciachu).

  To m.in. dlatego ze w XXI wieku Polska rzadzi 'Che' z Nowogrodzkiej pod zaspiewem 'Teraz Kur.. Ja' i 'Polska z kraja Europy' [czyli cywilizacji chrzescijanskiej ] estesmy zadupiem cywilizowanego swiata.