Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

MSWiA próbuje zastraszyć Obywateli RP. Daje im ultimatum na „poprawę”

(7)
Na poprawę dano Obywatelom RP 14 dni. Jeśli poprawa nie nastąpi, to MSWiA wyznaczy zastępcę przymusowego, a zarząd Fundacji zawiesi.
 • 2017-07-30 10:32 | azur

  Zaczyna się straszenie

  To już wszystko było, teraz wraca z powrotem, tyle, że czasy są inne.
 • 2017-07-30 10:54 | maleńkie_sioło

  Re:MSWiA próbuje zastraszyć Obywateli RP. Daje im ultimatum na „poprawę”

  To bardzo dobra wiadomość, znaczy: rząd się nie uczy na własnych błędach. Naród im pokazał skutecznie środkowy palec, a oni dalej uważają, że mogą wszystko. Rozleci się wam ta władza w rękach szybciej, niż się to do niedawna wydawało, nieudacznicy. Mam pomysł. Zastąpcie brzeszczankę tym trójkowym magistrem prawa, który ma kompleks na punkcie lepszych od siebie prawników. Pogoni wam Adriana, że ho ho ;)
 • 2017-07-30 12:21 | axiom1

  Re:MSWiA próbuje zastraszyć Obywateli RP. Daje im ultimatum na „poprawę”

  To nie obywatele tylko zdradziecki motloch. Reprezetuja wrogie Polsce sily destabilizacji z zewnatrz, sa oplacani i szczuci z zewnatrz.
  Ubolewac nalezy ze rzad to toleruje. PiS zostal wybrany by rzadzic. Jezel beda tolerowac anarchie to dlugo nie porzadza a Polska jeszcze glebiej pograzy sie w ciemnosciach.
 • 2017-07-30 16:46 | geozak

  Re:MSWiA próbuje zastraszyć Obywateli RP. Daje im ultimatum na „poprawę”

  Być może ze obywatele RP czy związana z nimi fundacja by się zwrócili sie o rozjemce tego sporu.Polecę Najwiekszego Demokrate swiata przypieczetowanego Nagroda Pokoju Nobla ,uwielbianego przez demokratow nad Wislą czyli bylego Prezydenta USA Baracka Obame.

  Spościzna po tym Pokojowym Nobliscie jest wielce pouczajaca i zapewne przyda sie demokratom nad Wisłą.Jak wszyscy wiedza w USA obowiazywal od wielu lat przepis ,ze demonstantow powinien oddzielac od przedmiotu demonstarcji czy kontrdemonstracji odleglosc 100 jardow czyli około 98 m.Noblista Pokoju wprowadził dodatkowe przepisy
  JAK NIŻEJ :

  1.Demonstracja powinna nie miec mniejszej odleglosci od plotu czy oznaczonej posiadlosci budynku rzadowego jak 100 jardow.Czesto nie ma plotu wystarcza przeciagnieta tasma plastikowa.

  2.Wpuszczenie balonA,auto-samolocika,lotni czy wkroczenie osobiste na teren oznaczony to przestepstwo federalne czyli -wiezienie.

  3.Każda demonstracja przed zarejestrowaniem musi mieć wykupiona polise ubezpieczeniowa z pokryciem na $ 1 mln.Powoduje to ,ze straty ,nawet sprzątanie miejsca demonstracji wykraczajace ponad normalny tryb miejski czy naprawy czy uszkodzenia cielesne nawet policjantow moga byc placone z polisy ubezpieczeniowej co praktycznie oznacza ,ze tacy demonstranci nie znajda ubezpieczyciela i koniec z organizowaniem demonstracji.

  4.Każdy baner niesiony na dwoch podporach musi miec tez polise na $ 1 mln.

  Te przepisy wprowadzono przed szczytem NATO w 2012 w rodzinnym miescie Baracka Obamy Chicago.Przepisy sprawdziły sie miasto zarobilo kupe pieniedzy ,demonstrantow i bojowkarzy powiazano w peczki po 4 godz protestow a szczyt NATO przebiegl spokojnie
  i demokracja sie umocniła.

  Ciekaw jestem czy najbardziej demokratyczna redakcja Polityki zostawi ten wpis.Obawiam sie ,ze wpis zniknie z prostego powodu ,ze Pisior Błaszczak by mógl przeczytac zawzorował sie na Najwiekszym Demokracie swiata Baracku Obamie
  Jak widzicie w USA nawet demonstracje potrafili przerobic na dochodowy biznes dla miasta i sluzb.W Polsce Pisior Błaszczak cos gega o zwrotach za straty.Panie ministrze troche finezji wziorem Noblisty.
 • 2017-07-31 09:59 | turkmen

  Re:MSWiA próbuje zastraszyć Obywateli RP. Daje im ultimatum na „poprawę”

  ..po wakacjach jak obywatel nie bedzie popieral PIS bedzie musial oddac paszport i odpracuje swoje zle myslenie u ,,ojca rydzyka,,
 • 2017-07-31 11:12 | keltoi

  geozak jak typowy ruski troll

  Wypowiedź "geozak" to typowy post post-prawdy, fake-newsów. Trochę faktów dla uwiarygodnienia, zmieszanych z większością zmyśleń. Nie Obama ale burmistrz Chicago Rahm Emanuel. 1 m. USD ubezpieczenia od manifestacji, ale już nie od banneru. Odległości bezpieczeństwa tylko od budynków federalnych. Wtargnięcie na czyjeś terytorium jest przestępstwem nie tylko w USA. itd.
 • 2017-08-01 01:20 | Mad Marx

  Re:MSWiA próbuje zastraszyć Obywateli RP. Daje im ultimatum na „poprawę”

  Prawa i sprawiedliwa władza nigdy się nie zgodzi na obowiązkowe ubezpieczenie manifestacji. Z bardzo prostego powodu: Podczas demonstracji środowisk z nią związanych zawsze było więcej szkód, niż podczas tych, organizowanych przez sympatyków PSL, PO czy SLD.