Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W sporze z Macierewiczem prezydent zastosował opcję nuklearną

(5)
Odmowa nominacji generalskich w Święto Wojska Polskiego jest sygnałem, że w sprawie wojska nie ma zgody w obozie władzy. I szybko nie będzie.
 • 2017-08-09 03:32 | zulu1

  --- He shell not return ! ---

  .

  Jeśli Harry mógł zdymisjonować Douglasa,
  to czemu Jędruś nie miałby wylać Antka na
  zabity pysk

  OK fine, jedynie podobieństwo między
  dwoma panami sprowadza się do tego
  że obaj palili fajkę, poza tym MacArthur
  chciał zrzucić bąbkę na Chiny...

  Antek na razie ma tylko bąbki na choinkę
  i tak powinno pozostać !

  .

  ~
 • 2017-08-09 07:38 | axiom1

  Re:W sporze z Macierewiczem prezydent zastosował opcję nuklearną

  Posel Kaczynski potrzebuje nowych doradcow, bo sytuacja wymyka sie spod kontroli. Prezydent wygral obiecujac PIS-owski program. Ma on teraz obowiazek wypelniac wybrorcze obietnice tj jest PIS-owski program. A posel Kaczynski pozwala mu na samowole. Z drugiej stony nominujac tak arogancki element jak Szyszko i mentatanie niesprawny jak Macierewicz na ministrow posel Kaczynski pokazuje ze dla prywaty i kolesiostwa gotowy jest on wyrzucic w bloto PIS-owskie zwyciestwo w wyborach.
  Widac ze Macierewicz wogole jest poza kontrola premiera ktora z koleii nie robi nic aby ujarzmic ministra obrony a moze chocby po przez odciecie kasy. Natomiast Szszko to buc nie spotykany. Brak jakichkolwiek kwalifikacji komunikacyjnych,..i traktuje Polske jak swoja wlasnosc a powierzono mu tylko tymczasowe obowiazki opiekuna. Chamstwo i tyle. Posel Kaczynski winien zdyscyplinowac premiera za toloerancje arogancji Szyszki. Ale jak widac woli on wyrzucic w bloto wyborcze zwyciestwo.
 • 2017-08-09 18:20 | turpin

  Re:W sporze z Macierewiczem prezydent zastosował opcję nuklearną

  A po co Odrodzonemu Wojsku Polskiemu potrzebni są jacyś-tam generałowie?
  Ministerstwo sięgnąwszy do najszczytniejszych polskich tradycji samo powoła Hetmanów i Regimentarzy; od logistyki będą zaś Oboźny i Wielki Strażnik. Szczebel średni obsadzi się hierarchią harcerską, a funkcje podoficerskie - kibolską.

  I żaden tam prezydent do tych mianowań potrzebny nie będzie.

  A potem - hej! - zatętnią kopyta naszej husarii na moskiewskim trakcie. Bo przecie Komisja Smoleńska właśnie wyjaśniła wszelkie wątpliwości. No i zatem wypadałoby zacząć wojnę z Rosją...
 • 2017-08-09 19:45 | maleńkie_sioło

  Re:W sporze z Macierewiczem prezydent zastosował opcję nuklearną

  Mam nadzieję na przetrwanie Macierewicza i intensyfikację walk w obozie władzy :)
 • 2017-08-10 01:01 | ajh

  Re:W sporze z Macierewiczem prezydent zastosował opcję nuklearną

  Macierewicz juz ma wojsko i bez trudu może obalić rząd, prezydenta i JK i rozstrzygać ich wszystkich.
  Ziobro może skazac kogo chce za co chce, włącznie z JK.
  Błaszczak może zabić kogo chce taserami.

  Reszta się nie liczy, z Duda włącznie.