Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

(18)
Gwałt czterech Afrykanów na Polce na plaży w Rimini jest taką samą zbrodnią jak gwałt trzech Polaków na Polce w bloku w Łodzi.
 • 2017-08-29 11:24 | Jacek, NH

  Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  Informacja o tym, że na włoskiej plaży Rimini, czterech czarnych bydlaków całą noc gwałciło Polkę, na oczach skatowanego męża, przeszła bez wielkiego wzburzenia
 • 2017-08-29 11:25 | Jacek, NH

  Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  Samosąd! Czarnoskóry zgwałcił Chinkę w Kantonie. Chińczycy obcięli mu penisa
 • 2017-08-29 11:48 | SŁOWIANIN STANISŁAW

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  Najciemniej pod latarnią.Tym sposobem Jaki przykrywa zgony w zakładach karnych,które nadzoruje.Tak sobie myślę,że urzędnik w ramach klauzuli sumienia nie powinien używać świeckich zwrotów.Powinien chronić życie poczęte.Pisowcy nadużywają określenia o rozumieniu sprawców czy tylko kiboli.
 • 2017-08-29 12:54 | żyga

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  To ,że Rimini to pożywka ,dla prezesowych ,jak bebiko dla malucha ,jest jasne.Natomiast ,nie dziwię się prezesowym w sprawie gwałtu u nas.Bo w polityce historycznej zaburzonych ,liczy się klęska i śmierć.W Rimini nasi przeżyli ,a u nas nie ,i jest zmowu okazja do modłów ,uroczystości ,kazań i potem przebaczania.Bo katolik jak zgrzeszy ,to będzie mu przebaczone na ziemi.A ten z Afryki ,dopiero będzie,świętował z hurysami po śmierci.A jeżeli porównać zdarzenia ,to bestialstwo u nas ,przebija wszystkie inne,na świecie.A jaki jest Jaki ,każdy widzi ,jak to było z koniem u Marszałka.Brawo Opole.Szkoda że festiwal nie w Kielcach.
 • 2017-08-29 13:21 | waldi-14

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  "Ale Unia oczekuje czego innego: współpracy w rozwiązaniu kryzysu imigracyjnego."

  Pan, jak zwykle, tryska dowcipem. Czy Angela Merkel pytała Polskę czy może tworzyć dla Europy (nie tylko dla Niemiec) kryzys emigracyjny? Czy radziła się kogoś w Europie, czy może może to uczynić? NIE! Sama podjęła taką decyzję i to z naruszeniem europejskiego prawa, a teraz my Polacy mamy rozwiązywać jej problem, który sama (ze swoimi kolegami) pracowicie stworzyła. Polacy nie są odpowiedzialni za nieudolny i łamiący prawo niemiecki rząd. Niemcy sami muszą ponosić konsekwencje błędnych decyzji swoich rządzących.
 • 2017-08-29 13:55 | zmie

  Gwałt w Łodzi był gorszą zbrodnią!

  Gwałt popełniony przez czterech Afrykanów na Polce, na plaży w Rimini nie jest taką samą zbrodnią jak gwałt popełniony przez trzech Polaków na Polce, w bloku w Łodzi. Polka w Łodzi była więziona, bita i gwałcona przez dziesięć dni. Z bardzo dużym prawdopodobieństwem to było przyczyną jej śmierci. Gwałt w Łodzi był gorszą zbrodnią niż gwałt na plaży w Rimini.
 • 2017-08-29 13:59 | Vera

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  No cóż. To wszystko się łączy w jedną całość.
  Kilka dni temu miało miejsce przemilczane przez władzę ciekawe wydarzenie: Junkers (chyba to on) zażądał odebrania Polsce prawa głosu w Radzie Europy ze względu na niedemokratyczny charakter zmian w sądownictwie.
  Rzeczywiście, pojawia się pytanie, czy państwo z takim sądownictwem i z takimi ministrami sprawiedliwości powinno w ogóle być gdziekolwiek w demokratycznej Europie wysłuchiwane. Nie ma właściwie po co i szkoda czasu.
  No i może polscy demokraci powinni wreszcie robić to, do czego ich ta nazwa obliguje. Bo jak na razie to demokracja demokracją ale oni i tak na koniec wspólnie zgodnym chórem z PiS prują "dla Polski". Ostatnio pan Lewandowski, pani Bieńkowska i nie tylko.
 • 2017-08-29 14:10 | _sens

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  Jak zwykle stek bzdur i odwracanie kota ogonem. polskich gwałcicieli zawsze dopada sprawiedliwość, podczas gdy afrykańscy imigranci gwałca, kradną, morduja i nadal sa bezkarni. Mało tego te sprawy sa tuszowane ze względu na Europejska poprawnosc polityczną. Uf, co za szczęści , ze nie rzadzi nami PO bo bysmy mieli to samo na polskich ulicach.
 • 2017-08-29 14:37 | trip

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  Wycieczka prokuratorow do Italii na pewno nie pomoze policji wloskiej.Lepiej by bylo gdyby dzialali oni na miejscu w Polsce,gdy opisane przez Pana maja miejsce.
 • 2017-08-29 14:44 | Jacek, NH

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  Zakaz wstępu na plaże w kurorcie Rimini. Włowi są nienormalni?
 • 2017-08-29 14:45 | MartinHansen

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  Tego typu głupie wypowiedzi odwracają niestety uwagę od istoty problemu, a jest nim dramatycznie rosnąca skala przestępczości w krajach przyjmujących duże ilości emigrantów. Świadczą o tym najlepiej raporty policyjne i statystyki przestępczości w praktycznie wszystkich państwach zachodniej Europy. Warto aby zwolennicy emigracji zmierzyli się z tym problemem zamiast komentować na okrągło wypowiedzi polityków tak niskiego kalibru jak p. Jaki
 • 2017-08-29 17:25 | Aspiryna

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  "Gwałt popełniony przez czterech Afrykanów na Polce, na plaży w Rimini nie jest taką samą zbrodnią jak gwałt popełniony przez trzech Polaków na Polce, w bloku w Łodzi. Polka w Łodzi była więziona, bita i gwałcona przez dziesięć dni. Z bardzo dużym prawdopodobieństwem to było przyczyną jej śmierci. Gwałt w Łodzi był gorszą zbrodnią niż gwałt na plaży w Rimini."

  Niestety, tak...

  P.S. A moze przywrocic w Polsce lamanie kolem, lub palenie na stosie?
  PiSowski aparatczyk Jaki chetnie przywrocilby w Polsce "mroki
  sredniowiecza"!

 • 2017-08-29 19:57 | Ijon Tichy

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  Pan Szostakiewicz napisał -"Po pierwsze jako przykład, że imigranci i uchodźcy są niebezpieczni, po drugie jako dowód determinacji obecnej władzy, która momentalnie podejmuje interwencję w interesie polskich ofiar przestępstwa. W przypadku gwałtów popełnianych w Polsce lub zagranicą przez Polaków takiej determinacji jakoś nie wykazuje."

  Fragment zaś artykułu Gazety Wyborczej odnośnie tragedii w Łodzi brzmiał tak -"Ostra reakcja Zbigniewa Ziobry po śmierci 26-letniej ofiary gwałtu zbiorowego. Minister sprawiedliwości zapowiedział radykalną zmianę prawa, odwołanie zastępcy Prokuratora Rejonowego Łódź-Widzew, postępowania dyscyplinarne i areszt dla sprawcy, który wciąż pozostaje na wolności."

  Przyznam że jestem w związku z tym zestawieniem nieco skonfundowany.. ;)
 • 2017-08-30 08:42 | azur

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  Raczej brak kwalifikacji, pokrywany tupetem.
 • 2017-08-30 08:46 | Withold

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  Czy ta nieszczęśliwa, zgwałcona kobieta powinna ewentualnie urodzić dziecko będące owocem tego strasznego przestępstwa wg Jakiego i jak nauka chrześcijańska nakazuje, a jej domniemany ojciec po torturach zgładzony?
 • 2017-08-30 13:57 | zeew

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  @ Ijon tichy
  Tylko Ziobro wyskoczył z tą akcją dopiero jak ofiara ZMARŁA, a to było 2-3 tygodnie po ujawnieniu gwałtu w Łodzi. JAkoś sam gwałt trwający 10 dni nie zrobiło na nim dużego wrażenia.
 • 2017-08-30 18:40 | Mad Marx

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  @waldi :
  ". Czy Angela Merkel pytała Polskę czy może tworzyć dla Europy (nie tylko dla Niemiec) kryzys emigracyjny? Czy radziła się kogoś w Europie, czy może może to uczynić? NIE! Sama podjęła taką decyzję i to z naruszeniem europejskiego prawa, a teraz my Polacy mamy rozwiązywać jej problem, który sama (ze swoimi kolegami) pracowicie stworzyła. Polacy nie są odpowiedzialni za nieudolny i łamiący prawo niemiecki rząd. Niemcy sami muszą ponosić konsekwencje błędnych decyzji swoich rządzących."
 • 2017-09-01 06:54 | azur

  Re:Wybiórcza „wrażliwość” wiceministra Patryka Jakiego

  Jaki i wrażliwość to dwie różne rzeczy.