Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bill Gates przeprasza za ctrl+alt+del

(5)
„Gdybym mógł coś poprawić, wprowadziłbym jeden klawisz” – przyznał założyciel Microsoftu.
 • 2017-09-22 15:12 | J.E. Baka

  klawisze

  Ech! Żeby to był jedyny problem z systemem Microsoftu...
 • 2017-09-23 11:07 | cmos

  Re:Bill Gates przeprasza za ctrl+alt+del

  Serio ktoś chce mieś soft reset na jednym klawiszu, który można przypadkowo przycisnąć? A nie macie dosyć problemów z tymi dotykowymi klawiszami w notebookach, którymi co chwilę przypadkiem wyłącza się WiFi i potem nie ma połączenia z siecią, zupełnie nie wiadomo dlaczego? (to nie jest problem jednego modelu, masa notebooków różnych producentów tak ma)
 • 2017-09-24 22:32 | zza kałuży

  Re:Bill Gates przeprasza za ctrl+alt+del

  Wszystko fajnie, tylko dlaczego te trzy klawisze zostały sfotografowane na tle płytki drukowanej nie mającej nic wspólnego z komputerami?
  Moim zdaniem sensowniej byłoby zrobić to zdjęcie na tle jakiejś płyty głównej, idealnie oczywiście takiej starej, czyli z początkowego okresu historii komputerów osobistych.
  Gdyby ktoś artykuł o Mozarcie zilustrował zdjęciem gitary elektrycznej też byłoby dobrze? Wsio ryba, no nie?
 • 2017-09-30 01:24 | archbishop

  Re:Bill Gates przeprasza za ctrl+alt+del

  Jestem już na tyle stary, że pamiętam jak kombinacja Ctlr+Alt+Del służyła wyłącznie do resetu komputera. Miało to sens, bo kto chce resetować kompa jednym klawiszem, który możnaby wcisnąć przypadkowo? To właśnie Microsoft zmienił znaczenie tego skrótu wraz z pojawieniem się Windows NT. I tak już zostało na dwie następne dekady. Zatem, w 100% odpowiedzialny jest Bill Gates. Zostawcie biednego Bradleya w spokoju, miał dobre intencje.
 • 2017-10-01 18:35 | frugopij

  Re:Bill Gates przeprasza za ctrl+alt+del

  Abstrahując od sensowności resetowania jednym przyciskiem - żaden facet z IBM nie musiał wam go dawać. Wystarczyło przypisać systemowo jeden z istniejących F-ów. I tak prawie się z nich nie korzysta.