Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowa generacja Polaków

(2)
Oszczędność. Co to pojęcie oznacza dla Polaków? Okazuje się, że jest nam ono prawie obce. Nasze społeczeństwo, w przeciwieństwie do poprzednich generacji, ma problem z odkładaniem pieniędzy na czarną godzinę.
  • 2017-10-02 14:14 | Smashing Potatoes

    Czy aby na pewno

    W Polsce, przez ceny wynajmu i kupna nieruchomości w dużych miastach, osób do 35 roku życia nie stać na oszczędzanie. Niepewność zatrudnienia i słabe prawo nie chroniące pracownikia powoduje, że ludzie się boją wziąć kredyt hipoteczny (tym bardziej, że w chwili obecnej stopy procentowe mogą iść tylko w górę). W niemczech, z którymi porównuje autor Polaków, stać na wynajem mieszkania i godne życie młode osoby, dzięki czemu mogą część pensji przeznaczyć na oszczędzanie, zamiast na podstawowe potrzeby
  • 2017-10-05 15:04 | Noen

    Artykul sponsorowany?

    Dlaczego nie ma nigdzie informacji, ze ten artykul jest sponsoroway. Przeciez jest to ewidentna reklama strony internetowej wspomnianej w tymze materiale?