Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

(22)
Wypowiedź Romana Sklepowicza przypomina, jak się dziś myśli o kobietach.
 • 2017-10-06 21:22 | Aspiryna

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  W cywilizowanych krajach nie ma miejsca na tego typu publiczne wypowiedzi... Przykre to, ale Polska coraz szybciej staje sie czyms w rodzaju europejskiego skansenu mentalnego!
 • 2017-10-07 00:46 | snakeinweb

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Autorka ma rację. Mężczyzna i kobieta to istoty nienawidzące się jak pies z kotem a ich wspólne pożycie jest nie do zniesienia.

  Czas w środkach komunikacji publicznej podzielić przestrzeń na odgrodzone strefy dla bab i facetów. Dla uniknięcia upokorzeń i dyskryminacji kobiet ze względu na urodę należy wprowadzić ustawowy obowiązek zakrywania ciał i twarzy kobiet. Szparka na oczy wystarczy, ale pod warunkiem, że na pasku będą nakładane ciemne okulary.

  Ale dajmy sobie już spokój. Trudno jest wymyślać coś tak głupiego i podłego, żeby utrzymać komentarze na podobnym poziomie głupoty i podłości jak ten artykuł.
 • 2017-10-07 00:54 | mr.off

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Ano o tym, ze 30- 40 % Polakow tak mysli.

  A radiokomitety Kurskiegio i Rydzyka plus perfumowane pudle wladzy IV RP jak Karnowscy, Sakiewicz czy Lisicki to eksploatuja. Bo to daje wladze Genseka Panu Prezesowi, a im kase. Panstwowa.""
 • 2017-10-07 05:38 | Thenut

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  "Skandaliczna wypowiedź Sklepowicza przypomina też, jak psychikę kobiet postrzega całkiem spora grupa mężczyzn. Otóż motywacje do działania – wyjścia na ulicę, protestowania, domagania się szacunku dla swoich praw – wszystko to istnieje wyłącznie w relacji do seksu." Odnoszę wrażenie,że ta "spora grupa mężczyzn" postrzega tak nie tylko kobiety ale ludzi w ogóle. Nie będę tu może cytował sformułowań jakie padają w takich sytuacjach ale z moich obserwacji wynika, że podważenie czyjejś atrakcyjności w takich sytuacjach ma miejsce również w stosunku do mężczyzn. Nie dawna sytuacja z mojego życia choćby-mój kolega, z którym dość mocno różnimy w kwestiach polityki, przyciśnięty argumentami po raz kolejny zasugerował mi, że zbyt długo jestem singlem. Zauważyłem (poprawcie mnie jeśli błędnie), że feministki dość często boleją nad tym z jakimi oczekiwaniami i wymaganiami muszą mierzyć się ze strony mężczyzn (w sferze atrakcyjności seksualnej), a przecież to działa też w drugą stronę. Ileż to razy na forach, z ust osób niezbyt prawicowych słowo "prawak" zamienia się na prawaczek a ten na "prawiczek"- i zauważam to jako osoba nie specjalnie prawicowa. Przy całej mojej sympatii dla feminizmu chciałbym zauważyć, że nie warto z problemów czy zagadnień ogólnoludzkich robić tylko kwestii kobiecej.
 • 2017-10-07 08:44 | prawdziwek89

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Media tak właśnie kreują wizerunek kobiety: "Popatrzcie na jej pośladki", "Co ona z sobą zrobiła?", "Czy odsłoniła za dużo?", "Jak dobrze prezentuje się jej biust i pupa w tej kreacji". To są stałe rubryki z tzw. kobiecym mięsem w GW pana Michnika, WP, Onet, Interia itd. Przyjrzyjcie się okładkom gazet w kiosku - same wyfotoszopowane uśmiechnięte lalki. One nie mają zdania, one nie myślą, one nic nie robią tylko wyglądają i są obiektem estetyczno-seksualnym. To jest SEKSIZM w najczystszej postaci. SEKSIZM kreowany przez patriarchat nie kościelny ale medialny-warszawski pseudointeligencki, dobrze sytuowany,na stanowiskach, o b. wysokiej samoocenie.
 • 2017-10-07 09:05 | wiwada

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Pan Sklepowicz gada bzdury i należy temu dać opór, ale czy pani Czajce się udało, mam duże wątpliwości
 • 2017-10-07 10:49 | Stanisława

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Takich sklepowiczów - misiewiczów wypowiadających się w podobnych sprawach są tysiące tysięcy. To zwyczajne buraki, którym się wydaje, że rozum mają między nogami i w cywilizowanej Europie mogli by co najwyżej świnie paść. Takie haniebne wypowiedzi aż nadto zaświadczają o ich inteligencji wyniesionej z domu rodzinnego i wyuczonej na lekcjach religii. Ludzie prości bez tytułów i wykształcenia rządzili by tą Polską o wiele godniej.
 • 2017-10-07 13:15 | Mimura

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Podziwiam autorkę, że miała dostatecznie dużo samozaparcia, by te oczywiste zdania spisać, gdy większości z nas tylko opadają ręce. Jednak niepokoi mnie i nie podoba mi się, że protestując kobiety określają same siebie przede wszystkim jako "wściekłe". Wściekłość jest emocją, w znacznym stopniu paraliżuje zdolność myślenia. Czy z tym mamy się identyfikować? Odbieram to jako - niestety - przyjęcie zewnętrznych, męskich warunków gry, zawężenie do jazgotu. Kobiety, nie wściekajcie się - tylko myślcie i działajcie.
 • 2017-10-07 17:36 | _sens

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Komentarze jak najbardziej trafne, nie rozumiem oburzenia autorki artykułu.
 • 2017-10-07 18:14 | Martin L

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  To co opisał pan Slepowicz dotyczy słuchaczek RM z niejaką Pawłowicz na czele, bo nikt ich nie chce to głosują na PiS i posyłają "kaskę" panu Rydzykowi, albo się modlą publicznie z różańcem, bo nikt ich nie chciał. Chyba pan Slepowicz miał na myśli tą grupę kobiet ale musie coś pomyliło a zostało to źle zinterpretowane jak zawsze przez dziennikarzy niechętnych PiSowi.
 • 2017-10-07 19:15 | q602

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Obywatel Roman Sklepowicz jest prymitywnym, chamskim okazem szowinistycznego samca. Jest przy tym brzydki jak noc Rewolucji Pazdziernikowej. Nic mu juz nie pomoze wiec temat wspolzycia (bzykania) jest dla niego zamkniety na zawsze.
  Takie okazy fauny istnialy od dawna ale najgorsze jest to, ze wypelzly ze swoich jaskin i znalazly dostep do publicznych srodkow przekazu. Zenada.
 • 2017-10-07 19:52 | Kaszuba

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  @snakeiweb. Gratuluję, poziom wypowiedzi w sam raz odpowiedni do wulgarnych enuncjacji niejakiego Sklepowicza. Różnica tylko jest ta, że ten drugi występuje pod własnym nazwiskiem, a pierwszy ukrywa się za nickiem.
 • 2017-10-07 20:09 | wojtek_ab

  manipulacja

  "...w internetowej telewizji wRealu24.." a nie w TVP
 • 2017-10-08 06:57 | MajOrYX

  Imperium atakuje różańcem


  Imperium atakuje różańcem

  Tradycjonalistom udało się pozyskać w Polsce znaczną grupę zwolenników. Udało się im wmówić, że uczestniczą w walce dobra ze złem i są oczywiście po tej właściwej stronie. Dobro, to tradycja, a wszystkie środowiska reprezentujące myślenie liberalne i modernizacyjne to, komuniści i złodzieje. Zwolennicy radykalnych tradycjonalistów w znacznej większości kierują się, wbrew pozorom, racjonalnymi motywami. Tradycja daje im poczucie bezpieczeństwa, w tym bezpieczeństwa socjalnego. Ludzie ci zdają sobie sprawę z zagrożeń, jakie im może przynieść i już przyniosła modernizacja gospodarki. Większość z nich wie, że będą mieli problemy z dostosowaniem się do nowych warunków. Część z nich, jak np. emeryci, nie ma w ogóle żadnych możliwości samodzielnego wpływu na swój los. Uzależnieni są całkowicie od polityki państwa. Dlaczego, program 500 plus okazał się takim sukcesem? Co, się dziwić rolnikowi gospodarującemu na 5 hektarach i otrzymującemu 1500 złotych miesięcznie na trójkę dzieci. Przecież, to jest więcej niż cały jego dochód z roli. On będzie szukał ratunku w tradycji, kiedy taki areał pozwalał na utrzymanie rodziny. Wie, że już nie ma żadnych szans na rozwój swojego gospodarstwa i jeśli wieś nadal będzie się modernizowała, to całkowicie wypadnie z rynku. Przecież w rolnictwie nadal mamy za dużo ludzi.
  Jest to złudne poczucie bezpieczeństwa. W rzeczywistości, tylko rozwój gospodarki, nowoczesność i postęp mogą zapewnić godne warunki życia dla wszystkich. Liberałowie, do których należy zaliczyć zarówno Platformę Obywatelską i Nowoczesną, ale także Sojusz Lewicy Demokratycznej, który sam się zmarginalizował, popełnili zasadnicze błędy. Zapomnieli, że istnieją liczne grupy społeczne, które nie odniosły oczekiwanych korzyści z modernizacji, a nawet straciły w wielu wymiarach. Koncepcja polityczna zakładająca, że niewidzialna ręka wolnego rynku załatwi wszystko, a biedni skorzystają, kiedy wreszcie zacznie im „spadać z pańskiego stołu” poniosła klęskę.
  Liberałowie, którym udawało się w miarę sprawnie modernizować Polskę i rozwijać gospodarkę po 1990 roku, wyraźnie stracili impet i brakuje im pomysłów. Opowiadanie ludziom o nieuchronnej konieczności podwyższania wieku emerytalnego i jednoczesnego ograniczania wysokości emerytur oraz wydatków socjalnych nie może być zachęcające dla społeczeństwa. W sytuacji, kiedy przewiduje się, iż na skutek robotyzacji i automatyzacji w krajach wysokorozwiniętych w okresie najbliższych 20 lat zniknie 40% miejsc pracy, opowieści o wielkim zapotrzebowaniu gospodarki na ręce do pracy, świadczą o oderwaniu się od rzeczywistości. To jest brak wizji rozwoju i zaprzepaszczenie możliwości pozyskania dla swoich koncepcji szerokiego poparcia społecznego.
  Na tym tle wypada lepiej nawet minister Morawiecki z mirażami o masowej produkcji elektrycznych samochodów. Tak, my będziemy produkowali elektryczne samochody, a cały nowoczesny świat samochody autonomiczne. Nawet, jak wyprodukujemy te samochody, to kto je od nas kupi i za ile? Sami będziemy nimi jeździli, ale nie będziemy mieli prądu. To, tak jak w tym dowcipie z czasów PRL. Gdybyśmy mieli blachę, to zarzucilibyśmy cały świat konserwami, ale i tak nie mamy mięsa.
  Te społeczne frustracje świetnie wykorzystuje od wielu lat o. Tadeusz Rydzyk oraz wielu innych tradycjonalistów w Kościele. Oni doskonale rozpoznali wroga i wiedzą, że postęp i nowoczesność stanowi dla nich prawdziwe zagrożenie, a tak naprawdę wyzwanie, którego nie chcą podjąć. Dlaczego? Bo, to wymaga wysiłku. W dobrze wykształconym i zamożnym społeczeństwie wyobrażenia Boga, jako siwego starca, święte obrazki i inne atrybuty tradycji nie będą miały takiego wzięcia. Tradycjonaliści zapominają, że pierwsi chrześcijanie byli światopoglądowo ultranowocześni i dlatego odnieśli sukces. Ludziom przestała wystarczać wiara w kamienne bożki. Nie było już możliwe wmawianie im, że inny człowiek może być bogiem. Cezar jest bogiem? Przecież ja go znam, nie jest mądrzejszy ode mnie.
  Niestety, dzisiaj znaczna część wiernych chodzi do kościołów wyłącznie z powodu tradycji. Tak naprawdę nie rozumieją oni istoty wiary, którą wyznają, a ich księża nigdy o to nie zabiegali. Chrzest, komunia, bierzmowanie, ślub kościelny i ostatecznie pogrzeb, to taka tradycja. Im mniejsze i uboższe środowisko, tym trwalsza.
  Hierarchowie bardziej umiarkowani zdają sobie sprawę, że powrót do tradycji sprzed osiemdziesięciu lat nie jest możliwy. Rozumieją, iż Kościół nie może funkcjonować w oderwaniu od rzeczywistości. Rozumieją, że wraz z postępem i nowoczesnością będzie mniej wiernych w kościołach. Przestaną przychodzić ci, którzy chodzą tam motywowani tradycją, po prostu z przyzwyczajenia. Wiedzą, iż identyfikacja z jedną partią polityczną, w przypadku jej porażki, oznacza klęskę dla Kościoła i dramatyczną utratę pozycji społecznej.
  Obecnie triumfują tradycjonaliści, a nawet fanatycy. Dołączają do nich także różni dziwacy i konformiści. Facet miał trzy żony, parę kochanek, czerpał z życia całymi garściami i nagle przypomina sobie, że w dzieciństwie był ministrantem. Gwałtownie wzrasta duchowość i religijność na pokaz. Zwrócił na to uwagę nawet o. Tadeusz Rydzyk. Słynna wypowiedź: panie ministrze, która to już żona siedzi obok pana. Pozornie nie ma to żadnego związku z gospodarką. Jednak, jej dynamiczny rozwój w takich warunkach nie jest możliwy. Zacofanie w sferze ducha automatycznie przekłada się na regres w sferze materialnej. Izolacjonizm, brak otwarcia na dialog, budzenie niepotrzebnych lęków społecznych, osłabienie pozycji nauki, wzmacnianie konfliktu społecznego, brak zdolności do kompromisu, konflikt z innymi państwami, to wszystko wpływa na osłabienie zdolności modernizacyjnych.
  Powrót do tradycji wymaga współdziałania władzy świeckiej i duchowej. Jeżeli ma być możliwy, to należy spacyfikować wszelkie środowiska prezentujące odmienne poglądy. Do tego, konieczne jest podporządkowanie sądów, wszystkich mediów, szkół, uczelni, organizacji pozarządowych oraz zmiany prawa. Wszystko ma zostać podporządkowane tradycji i państwu unitarnemu, jeśli nie totalitarnemu.
  Jednak, wzmacnianie aktywności środowisk radykalnych z jednej strony wywołuje, jak każda akcja, reakcję radykalnych przeciwników. Jedni i drudzy pozyskują zwolenników i coraz mniej miejsca pozostaje dla umiarkowanego centrum. To powoduje narastanie konfliktu społecznego. Jeżeli proces ten nie zostanie zatrzymany zawarciem konsensusu i osłabieniem wpływu radykałów na społeczeństwo, to pozostaną dwie wielkie siły radykalne zmierzające do wzajemnego unicestwienia. To nie będzie nic dobrego, stracą wszyscy.
  W jakiej partii należy poszukiwać osób zdolnych do kompromisu? W tak dramatycznej sytuacji, w każdej. W Kościele także. Tradycjonaliści powinni sobie uzmysłowić, że powrót do przeszłości jest możliwy tylko w filmach. Liberałowie muszą zrozumieć, że nie można pozostawiać na marginesie całych grup społecznych, a wyścig szczurów to nie jest to, o czym marzą miliony Polaków. Każdy musi coś stracić, żeby mogli zyskać wszyscy.
  Gdzie, w tym wszystkim jest najważniejszy gracz Jarosław Kaczyński? Nie sądzę, żeby był tradycjonalistą. Jestem przekonany, że po umocnieniu swojej władzy nie będzie się nią dzielił z hierarchami, nawet najbardziej konserwatywnymi tradycjonalistami. Mogą mu, co najwyżej służyć, jako instrument ciągłego wzmacniania władzy. W najlepszym wypadku jest bardzo sprytnym kryptosocjalistą, który zmierza do urzeczywistnienia marzeń o społeczeństwie, gdzie wszyscy są sobie równi pod każdym względem, również majątkowym. To już przerabialiśmy. Może też być nowym wcieleniem Dartha Vadera, albo samego Palpatine’a.

  http://ringpl.blog.pl/
 • 2017-10-08 09:09 | mopus11

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Szkoda, że pani redaktor nie wspomniała o prowadzącym ten wywiad, równie rozbawionym jak nasz bohater.
 • 2017-10-08 15:29 | Masza Z.

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Ze Sklepowiczem jest przynajmniej tyle pociechy, że ta pomyłka ludzka sama z siebie załatwiła. Ta kreatura życia w Polsce już nie ma. Jego gębę znają wszyscy, tony prześmiewczych memów też więc wychodząc na powietrze ryzykuje, że albo mu ktoś gębę obije albo zabiją go smiechem. Natomiast otwarta kwestia, to jak tak skandaliczna wypowiedź mogła się pojawić w jakimkolwiek medium, bo Sklepowicz nie był tam sam, był tam jakiś redaktorzyna, który też się śmiał. Jakim społeczeństwem my jesteśmy?
 • 2017-10-08 18:18 | Lohkamp

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Czytałem komentarze pod odnośną wypowiedzią na YT. Co najmniej połowa komentatorów zaciera rączki z zachwytu, jak to ów pan dołożył wszelkim lewakom, jaką to bezkompromisową prawdę ogłosił, jakież to słuszne i oczywiste Brawo, bis. Elegancja muszki, elegancja słów A.D. 2017. Nie wątpię że ta wypowiedź wpisuje się w oczyszczanie polskiej kultury z obcych elementów, z tego mitycznego lewactwa, którym jest wszystko co zalatuje choćby tylko jakąś ogładą czy szacunkiem dla innych. Nie miejmy złudzeń - czekajmy na więcej i na równie celne diagnozy wielu innych aspektów działalności społecznej i inydywidualnej
 • 2017-10-09 00:58 | k1harper

  ciezko czyta sie autorke

  ktore to komentarze a ktore to jej osobiste interpretacje wypowiedzi z TV, niestety argumentacja bardzo slaba i niezrozumiala
 • 2017-10-09 02:26 | niya

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Panowie popierający tu wypowiedz tego eksperta są tak zaślepieni swoim
  mizoginizmem, że odebrał im zdolność logicznego myślenia.
  Tenże ekspert wypowiedział się na temat uczestniczek ,,Czarnego Protestu''
  które demonstrowały na temat zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej czyli po
  jej wprowadzeniu kobieta nie mogłaby usunąć ciąży w takich wypadkach jak
  gwałt, zagrożenie życia lub zdrowia kobiety czy poważne uszkodzenie płodu.
  Wypowiedział się na ich temat że nie chodzą na dyskoteki(bo tam chodzą tylko ładne) tylko na demonstracje i że nikt ich nie chce ruchać.
  Czyli że kobieta ma seksownie się ubierać i być na przykład zgwałcona, a potem mówi się że sama jest sobie winna bo prowokowała mężczyzn i z gwałtu
  urodzić dziecko. To co gwałt czy molestowanie jest dla wszystkich tu panów
  czymś normalnym czy wręcz zaszczytem bo brzydko i mało seksownie ubraną
  trzeba wyśmiać a ładnie i seksownie ubraną molestować lub zgwałcić i
  zrzucić na nią winę bo prowokowała. Panowie odp......ie się od kobiet
  traktujecie kogoś jak rzecz którą można zgwałcić bo ma się na to ochotę
  a później ona ma urodzić w bólach dziecko z gwałtu. Nie chcę być złośliwa
  ale gdyby każdy mężczyzna gwałcący kobietę musiał bać się że to on może
  zajść w wyniku tego gwałtu w ciąże i rodzić dziecko to nie wiem czy byłoby tylu zwolenników zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej i czy byłoby tylu ''kpiarzy'' i ''żartownisiów'' z protestujących kobiet. Czy pan który uważa że komentarze są jak najbardziej trafne i nie rozumie oburzenia
  autorki też tak by uważał gdyby to on musiał bać się gwałtu i że z gwałtu będzie musiał urodzić dziecko i gdyby ktoś kpił z pana wyglądu gdyby pan protestował przeciwko drakońskiemu prawu.
  Nie wiem w jakim środowisku obraca się ten pan ekspert i wszyscy ci mizogini
  na tym forum mający radochę z jego wypowiedzi. Chodzicie na dyskoteki po to
  żeby po paru tańcach ''wyruchać'' kobietę bo jest ładna mając świadomość że z
  tego ''ruchania'' może zajść w ciąże potem zostawić ją samą sobie bo
  dla was kobieta to ładna rzecz do wyruchania i potem zabronić jej aborcji.
  To w końcu do jasnej cholery na coś się zdecydujcie. Albo zabraniacie aborcji
  ale przychodząc na dyskotekę nie proponujecie im seksu bo z seksu są dzieci
  i na pierwszym spotkaniu nie proponuje się komuś seksu tylko wtedy gdy związek z kobietą twa dłużej. Albo jeśli uważacie kobietę za przedmiot
  który trzeba przelecieć już za pierwszym razem i potem zostawić żeby na kolejnej dyskotece przelecieć następny to wtedy przestańcie wypowiadać się
  zjadliwie na temat aborcji i kobiet protestujących.
  Podsumowując jeśli jest się przeciwnikiem aborcji to trzeba być odpowiedzialnym mężczyzną który wie że jeśli uprawia się seks to trzeba się albo porządnie zabezpieczyć albo być świadomym konsekwencji uprawiania seksu
  a jeśli ktoś nie może się zdecydować po stosuje tu jakieś dziwne i nielogiczne standardy myślenia to niech nie robi z siebie durnia i nie wypowiada się na ten temat, bo wydaje mu się że jest tak mądry że ''zaorał''
  te feministki a w efekcie sam obnaża swoją głupotę umysłową.
  Co do tego pana eksperta to niech sam spojrzy w lustro' bo nie wiem czy któraś z pań na demonstracji chciałaby na niego spojrzeć a cóż dopiero
  mówić o czymś innym. Ale cóż wszyscy faceci którzy są mizoginami są niezbyt przystojni (o rozumie nie wspominając) więc każda feministka na której oni
  się wyzłośliwiają może spokojnie powiedzieć o nich to samo. • 2017-10-09 15:42 | ja;p

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Znając życie, ten system i to, co rządzi tym światem, to pewnie ten artykuł "upokarza" pana Sklepowicza ;)
 • 2017-10-09 17:17 | Aspiryna

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Ale dajmy sobie już spokój. Trudno jest wymyślać coś tak głupiego i podłego, żeby utrzymać komentarze na podobnym poziomie głupoty i podłości jak ten artykuł.

  ``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
  Kolejny potworek w wezowej (snake) postaci wyszedl z jakiejs zakurzonej szafy?
  Niestety, obecna Polska mentalnie coraz bardziej oddala sie od cywilizowanego swiata!
 • 2017-10-11 22:08 | Aspiryna

  Re:O czym świadczy skandaliczna wypowiedź eksperta TVP o kobietach?

  Cytat wg. "Onetu":

  "Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk, żona Władysława Frasyniuka, złoży dziś pozew przeciwko Romanowi Sklepowiczowi. Mężczyzna, komentując "czarny protest" powiedział ostatnio m.in.: "Kto to ...a? Ładne laski idą na dyskotekę, brzydkie na manifestację".

  Kobieta w rozmowie z Wirtualną Polską tłumaczy powody swojej decyzji. – Protestuję przeciwko wulgarnemu chamstwu. To jest debata publiczna, którą wprowadziło PiS – mówi Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk.

  Żona Frasyniuka twierdzi, że "pan Sklepowicz, który wcześniej był folklorem politycznym, w tej chwili jest reprezentantem mainstreamu". – Wypowiedzi pana Sklepowicza to element debaty publicznej, który obserwujemy od dwóch lat – dodaje."