Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowa strategia Trumpa wobec Iranu. Jest się czym martwić

(5)
Trump dmówił „certyfikacji”, że Iran dotrzymuje ustaleń międzynarodowego porozumienia, jakie zawarł ze światowymi mocarstwami i Unią Europejską.
 • 2017-10-14 15:18 | rickrick

  kto to zrozumie ???

  ....straszliwy blad Trumpa... ktos go chyba bardzo przycisnal....
 • 2017-10-14 19:12 | zulu1

  ---: REX ---

  .

  Tillerson jest US sekretarzem stanu,
  usiłuje znaleźć wyjście z paskudnej
  sytuacji z Koreą drogą dyplomatyczną,
  rozmawia z Un'em

  Donald nie byłby Donaldem gdyby komuś
  nie podłożył nogi, ostatnio zrobił to publiczne
  i cała Rexa dyplomacja została wysadzona
  w powietrze a on sam ośmieszony, pewnie
  sobie da spokój


  Rex the apprentice - you are fired !

  .

  ..)

 • 2017-10-15 09:33 | wg.

  Re:Nowa strategia Trumpa wobec Iranu. Jest się czym martwić  Wpis Szostkiewicza jeśli dobrze rozumiem to coś w rodzaju bryku dla tych co takich spraw generalnie nie śledzą i jako taki użyteczny z jednym poważnym zastrzeżeniem bo pomija kompletnie aspekt izraelski całej sprawy. A ten istotny bo dla Netanyahu sprawa irańska to była więcej niż prestiżowa, egzystecjalistyczna twierdził dla Izraela. Netanyahu zangażował ywszystko co miał włącznie ze swoją potężną politycznie 5 kolumną w Stanach ale przegrał sprawę z kretesem porozumienie podpisali wszyscy ważni z USA, Rosji, UK, Włochami i Francją na czele. Netanyahu tak łatwo się poddaje są podejrzenia ze ostatnia volta trumpa to przyciśnięcie, jego robota. Volta voltą raczej większego efektu chyba nie przyniesie, Trumpa nikt już chyba na poważnie w EU nie bierze poza polakami którzy go uzywają głównie do dalszego destabilizowania wschodniej flanki Uni i podkładania tam prochu, I nikt już chyba nie jest tak naiwny by wierzyć w czystość intencji samego Izraela.
 • 2017-10-15 18:17 | SŁOWIANIN STANISŁAW

  Re:Nowa strategia Trumpa wobec Iranu. Jest się czym martwić

  Rakki.Rotacja sojuszników.W celu uniknięcia przelewu braterskiej krwi.Tak sobie myślę o pozorowanym zwalczaniu terroryzmu.Do pierwszego skaleczenia.
 • 2017-10-15 20:58 | Ijon Tichy

  Re:Nowa strategia Trumpa wobec Iranu. Jest się czym martwić


  "W najczarniejszych barwach przedstawił tak zwanych Strażników Rewolucji, czyli niezależne od armii i policji siły zbrojne ajatollahów."

  Jakim cudem ..?! ;) Przecież mentalnie jak mniemam ( plus ich dokonania) Strażnicy Rewolucji plasują się gdzieś tak pomiędzy Listonoszem Patem z brytyjskiego serialu animowanego a Misiami Episiami ,jak można tak szkalować czyste dobro ?