Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piotr Woyciechowski odwołany ze stanowiska prezesa PWPW. I słusznie

(10)
Wygląda na to, że despotyczny styl zarządzania czołową spółką skarbu państwa przez zaufanego Antoniego Macierewicza to zbyt wiele, nawet jak na PiS.
 • 2017-10-16 18:24 | Aspiryna

  kolejny PiSowski "fachowiec"?

  Czy podsluchy zakladali ci sami fachowcy, co wczesniej w lokalu "Sowa i Przyjaciele"?
 • 2017-10-16 18:32 | Jerzy zO.

  Re:Piotr Woyciechowski odwołany ze stanowiska prezesa PWPW. I słusznie

  Odstrzeliwują własnych dewotów na stanowiskach menedżerskich?.
 • 2017-10-16 21:27 | antónio

  Re:Piotr Woyciechowski odwołany ze stanowiska prezesa PWPW. I słusznie

  ''Chodzi głównie o wyjątkowo folwarczny styl zarządzania w PWPW, który od wielu miesięcy ściągał uwagę nie tylko krytyków PiS, ale i części samego obozu dobrej zmiany''

  Jakiej części obozu dobrej zmiany? Kto z PIS krytykował Wojciechowskiego?
  Człowieka Macierewicza z drukarni pieniędzy i dokumentów.
  Po co Pan wciska kit.A jeszcze gorzej jak Pan w to wierzy.
  Nikt by go nie tknął tylko z powodu tego ,że krzyknął na kogoś z pracowników. A nawet gdyby
  ich bił nikt by go nie ruszył.
  To jest jakaś walka piesków.Jeszcze nie widać o co do końca chodzi.
  Na pewno jest to podgryzanie Macierewicza . A dobre studio nagraniowe ma Kamiński.
  Może chcą zmienić strażnika drukarni pieniądza.
  Może przyjdzie ktoś od Glapinskiego albo Morawieckiego.
  Niech pan lepiej się rozejrzy ,dowie się od fachowców i napisze artykuł pt.""Czy da się
  ukryć dodruk pieniędzy niezgodny z prawem"" • 2017-10-17 08:03 | kalder

  Re:Piotr Woyciechowski odwołany ze stanowiska prezesa PWPW. I słusznie

  Należy ujawnić nagarania! Może tam przeklinali!!!!
 • 2017-10-17 08:45 | blackley

  Re:Piotr Woyciechowski odwołany ze stanowiska prezesa PWPW. I słusznie

  Gratuluję. W końcu redaktorowi Autorowi przeszła przez gardło krytyka jakiegoś ''dobrozmieńca''.W końcu okazało się,ze jednak on bywają świniami i mają burzujskie nawyki..... bo już myślałem,że tylko ci , za przeproszeniem ''liberałowie i neoliberałowie'' to swinie i burżuje.A tu taka niespodzianka...teoria ''symetryzmu'' się redaktorowi Autorowi troszkę sypie.Może nie wali ale lekko się znieświeża i kruszeje.
 • 2017-10-17 13:26 | Bazyli

  Re:Piotr Woyciechowski odwołany ze stanowiska prezesa PWPW. I słusznie

  Co robi Prezes Woyciechowski w PWPW było tajemnicą poliszynela. Jego traktowanie pracowników urągało jakimkolwiek zasadom etycznym. Jego działania wobec osób, które śmiały go skrytykować to furia nienawiści. I pomyśleć, że ten człowiek podpisywał pisma wewnętrzne stosując formułkę "z Panem Bogiem"
 • 2017-10-17 18:17 | zbig49

  Re:Piotr Woyciechowski odwołany ze stanowiska prezesa PWPW. I słusznie

  Ulga, wielka ulga pracowników PWPW S.A., ale to nie koniec, jeśli chcecie, aby powróciła normalności do Wytwórni należy w pierwszej kolejności przywrócić usuniętych działaczy związkowych do pracy, a następnie oczyścić cały pion bezpieczeństwa (fizycznego i elektronicznego) od tzw. "złogów" PiSowskich, którzy inwigilują przyzwoitych pracowników, fachowców, którzy pracując latami, dziesiątkami lat wykuwali codzienną swoją pracą wizerunek bardzo dobrego zakładu, gdzie atmosfera i stosunki między pracownikami były bardzo dobre, a wręcz często wzorcowe. Tam pracowali ludzie najlepsi w branży na rynku, których "dobra zmiana" wyrzucała jak śmieci, a legalizowała swoje miernoty, zatrudniała niekompetentnych Misiewiczów. Z firmy Piotr Wojciechowski zrobił swoiste ranczo, gdzie wszędzie panoszyli się ludzie PiSu, przyjmowani na stawkach o wielokroć wyższych, niż starsi pracownicy, przede wszystkim fachowcy pracujący kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat, ale Pan Bóg jest sprawiedliwy i temu pseudo-rozmodlonemu człowiekowi (udawał świętoszka, a doskonałych fachowców i przyzwoitych młodych ludzi wyrzucał na bruk)powiedział dość. Panowie z opozycji, jeśli dojdziecie do głosu to przeprowadżcie szczegółową kontrolę NIK, aby ujawnić co ten "modliszek" prezes PWPW S.A. wyprawiał, a raport z tej kontroli przedstawcie społeczeństwu - jestem pewien, że będzie szok. I na koniec panie redaktorze Woś, dobrze, że pan o tym pisze, bo od dziesiątków lat jestem wiernym czytelnikiem mojej ukochanej "Polityki" i gdy nieraz czytałem to co pan pisał lub mówił np. w TokFm to zastanawiałem się, czy pan nie "odjechał" za daleko za tym PiSem. Byłem zawsze dość krytyczny do działań poprzedników i "neoliberalizmu" jako kierunku doktryny ekonomicznej, ale żaden przyzwoity Polak nie zaakceptuje działań kierownictwa PiSu i postępowania ludzi PiS wobec innych na różnych szczeblach życia publicznego.
 • 2017-10-17 19:36 | blackley

  Re:Piotr Woyciechowski odwołany ze stanowiska prezesa PWPW. I słusznie

  panie antonio,

  tzw ''dobra zmiana'' nie zna pojęcia robienia czegokolwiek niezgodnie z prawem.W tym sensie, ze oni są głęboko przekonani, ze wszystko co robią JEST zgodne z prawem.Nie wiadomo dokładnie z JAKIM prawem ale im , dobrozmieńcom to nie przeszkadza.
  Będą chcieli to dodrukują, bez obaw.
 • 2017-10-18 14:52 | antónio

  Re:Piotr Woyciechowski odwołany ze stanowiska prezesa PWPW. I słusznie

  blackley

  Pozwolę sobie na drobną korektę wpisu szanownego Pana.
  Oni dobrze wiedzą co jest niezgodne z prawem ,tylko mają to w głębokim poważaniu.

  Zakładają ,że nie oddadzą władzy i kto im co zrobi.
  A dodrukują na pewno ,bo to jest im własnie do nieoddania władzy niezbędne.
  Dlatego interesuje mnie czy da się to ukryć.
 • 2017-10-18 22:47 | Aspiryna

  Re:Piotr Woyciechowski odwołany ze stanowiska prezesa PWPW. I słusznie

  O"ni dobrze wiedzą co jest niezgodne z prawem ,tylko mają to w głębokim poważaniu."

  Dokladnie tak!