Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sejm uczcił śmierć Piotra Szczęsnego. Tylko jedna osoba nie wstała z miejsca

(11)
 • 2017-11-08 21:34 | snakeinweb

  Misją mediów jest szczucie?

  Ciekawe dlaczego Polityka w całej sytuacji dostrzegła tylko Pawłowicz i Kempę. Mnie na przykład na zdjęciu mocno i pozytywnie zaskoczyło, że PiS-owcy się tym razem się przełamali i w uczczeniu minutą ciszy jakby nie było swojego przeciwnika uczestniczyli, jak widać na zdjęciu.

  Powaga chwili i poczucie godności kazałoby raczej ten fakt szczególnie podkreślić. Ale muszą we wszystkim znaleźć jakąś obrzydliwość i tę właśnie uwypuklić i podkreślić.

  Czy misją mediów jest tylko szczucie?
 • 2017-11-08 21:56 | q602

  Re:Sejm uczcił śmierć Piotra Szczęsnego. Tylko jedna osoba nie wstała z miejsca

  Cytat: "...posłanka Krystyna Pawłowicz odmówiła wstania z miejsca..."
  Czego innego mozna oczekiwac od pani KP, ktorej styl bycia wskazuja na to, ze zostala sila oderwana od magla i wprowadzona do gmachu Sejmu?
 • 2017-11-09 00:26 | Andrzej Falicz

  Hanba opozycji!

  To faktycznie hanba.
  Wciaganie na sztandary zwlok czlowieka, ktorego sie podpalilo.
  Opozycja przekroczyla kolejna granice.

  Co pisaly "wszystkiemedia"za PO (i pisaly slusznie):
  "Terrorysta Andrzej Ż."
  To tytuł artykułu z Wyborczej (26.09.2011) Grzegorza Sroczyńskiego o mężczyźnie, który podpalił się przed kancelarią D.Tuska:
  " - Nie ma takich spraw, które demokratycznym kraju dawałyby prawo do samospaleń. Bo w demokratycznym kraju wszyscy się umówiliśmy, że problemy rozwiązujemy inaczej. Poprzez wolne media, partie polityczne, organizacje pozarządowe. Ryszard siwiec w Peerelu i tybetańscy mnisi w Chinach nie mieli takiej możliwości. O wolności marzyli i w imię tego marzenia decydowali się na desperacki krok. Jest coś wyjątkowo niedobrego w powtarzaniu ich gestów w kraju, który wolność odzyskał..."
 • 2017-11-09 03:17 | q602

  Re:Sejm uczcił śmierć Piotra Szczęsnego. Tylko jedna osoba nie wstała z miejsca

  Jezeli wsrod poslow PiS jest jeszcze ktos obdarzony uczuciami wlasciwymi czlowiekowi cywilizowanemu, to mozna uznac ze okrzyk "hanba" byl skierowany do panny KP.
 • 2017-11-09 11:46 | Obserwer

  Re:Sejm uczcił śmierć Piotra Szczęsnego. Cześć Jego Pamięci.

  Cześć, salut dla Człowieka i Obywatela RP.
  Obywatelskiego Męczennika za prawdę i dobro ku pożytkowi wspólnemu.
  Cześć Jego Pamięci.
  Oby dostąpił Miłosierdzia, Ciebie Boże o to prosimy my miłosierni chrześcijanie.
 • 2017-11-09 13:42 | żyga

  Re:Sejm uczcił śmierć Piotra Szczęsnego. Tylko jedna osoba nie wstała z miejsca

  Czy psychopata ,może nauczyć się tekstów nawet trudnych i zdać egzaminy na uczelni?
 • 2017-11-09 19:20 | azur

  Re:Sejm uczcił śmierć Piotra Szczęsnego. Tylko jedna osoba nie wstała z miejsca

  Aha, to ta, co wyjadała jedzenie ze słoika na sali sejmowej.
 • 2017-11-10 07:25 | mr.off

  Re:Sejm uczcił śmierć Piotra Szczęsnego. Tylko jedna osoba nie wstała z miejsca

  2017-11-09 00:26 | Andrzej Falicz

  Namawiam na szersze spojrzenie: na polaczenie tego co zrobil Piotr Cyba 6 lat temu zabijajac w siedzibie PiS w Lodzi Marka Rosiaka z tym co zrobil Piotr Szczesny w Warszawie.

  Oba te zdarzenia laczy Jaroslaw Kaczynski i jego polityczna dzialalnosc.

  Jak i dlaczego pozostawiam Panskiej wyobrazni.

  Pozdro.
 • 2017-11-12 00:00 | nela

  Re:Sejm uczcił śmierć Piotra Szczęsnego. Tylko jedna osoba nie wstała z miejsca

  2017-11-08 21:34 | snakeinweb
  Skoro pani premier wstała jako jedna z pierwszych a za nią reszta PiS-owskich posłów, to po prostu zachowali się jak wszyscy pozostali posłowie i nie ma co chwalić, że akurat zachowali się przyzwoicie. Nieprzyzwoicie zachowała się Kempa uparcie rozmawiająca przez telefon, a także Pawłowicz nie wstając z miejsca. Rozumiem, że to pod ich adresem padł ten okrzyk "hańba!"
  Pragę także poinformować tych, co nie wiedzą, że pan Piotr należał do Mensy. A to o czymś świadczy. Był ponadprzeciętnie inteligentny. Do Mensy byle łatek nie zostaje przyjęty. Nawet po znajomości. Trzeba się wykazać. Osobiście.
 • 2017-11-12 15:32 | anastazja

  Re:Sejm uczcił śmierć Piotra Szczęsnego. Tylko jedna osoba nie wstała z miejsca

  Zlitujcie się nad tą kobietą a tym bardziej nad nami. To jest chore.
 • 2017-11-13 20:33 | Martin L

  Re:Sejm uczcił śmierć Piotra Szczęsnego. Tylko jedna osoba nie wstała z miejsca

  snakeinweb
  Szanowny panie nie ma za co chwalić posłów PiSu to oni zniszczyli w Polsce wolności obywatelskie i to oni są odpowiedzialni za niedemokratyczne rządy, rasizm, fanatyzm katolicki. To jedynie taktyczny manewr, żeby odwrócić uwagę od siebie, że to oni są winni śmierci pana Piotra, ten człowiek oddał swoje życie żebym miał prawo powrotu do "Domu" jakim jest Polska, żebym miał prawo do wolności sumienia, wyznania i praw obywatelskich. To posłowie PiSu mnie próbują odebrać na każdym kroku.
  Niejako zwrócił się do tych zwolenników Pisu by się zastanowili czy warto zmuszać do emigracji politycznej własne dzieci,krewnych, najbliższych członków rodziny. PiS jest wcieleniem najgorszego zła, gangreną jakie opanowało ostanie lata Polskę. PiS niszczy nasze więzi międzyludzkie, rodzinne, sieje nienawiść, fanatyzm katolicki. Dlatego był to niejako apel do zwolenników zła jakim jest PiS by się zastanowili co popierają.
  Szanowny panie nie wierzę w przyzwoitość posłów PiSu jest to jedynie próba żałosnego" wybielenia" się z winny, gdyby byli przyzwoitymi ludźmi to już do tej pory nie mieli by z PiSem nic wspólnego.