Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

To, co PiS robi z sądami, nie obniży notowań partii Kaczyńskiego

(5)
 • 2017-12-05 09:59 | azur

  Smutne miny PiS-u

  Kaczyński i jego świta wyglądają, jakby ich bolały zęby.
 • 2017-12-05 10:12 | ziołolipa

  Re:To, co PiS robi z sądami, nie obniży notowań partii Kaczyńskiego

  "Zbychu, co mi zrobisz jak mnie złapiesz" Zamknę cię!!! Z tego wynika, że aby być bezpiecznym w państwie PIS, trzeba posiadać odpowiednią legitymacje partyjną.
 • 2017-12-05 10:31 | anglista

  Re:To, co PiS robi z sądami, nie obniży notowań partii Kaczyńskiego

  nie, nie obniży, bo takie działania cieszą motłoch. Gdyby PIS wsadzał sędziów do obozów pracy, to motłoch by się cieszył. Kiedyś ten motłoch cieszył sie wokół gilotyny.
 • 2017-12-05 18:01 | jakowalski

  Re:To, co PiS robi z sądami, nie obniży notowań partii Kaczyńskiego

  Obniżyć notowania PiSu mogłoby tylko popełnienie przez Kaczyńskiego jakiego wielkiego błędu, np. zbytnie podlizywanie się klerowi w sprawach obyczajowych. Nie da się bowiem ukryć, że sukcesy PiS-u pochodzą z tego, że jest to obecnie jedyna w Polsce partia polityczna, która na prawdę interesuje się losem zwyczajnych Polaków.
 • 2017-12-05 21:49 | Konrad Śliwkiewicz

  zastrzeżenia wygranego

  Argument, że to ci, którzy przegrali, mają zastrzeżenia do pracy sądów, jest w mojej ocenie nadużyciem. Osobiście, mimo wygrania i to sprawnie jedynej sprawy, w której byłem stroną, uważam, że sądy działają źle a sprawiedliwość z wieży z kości słoniowej stała się po prostu usługą, którą można kupić. Jeśli się opłaci wysokiej klasy adwokata lub radcę, a on dodatkowo wstrzeli się w doraźną koniukturę, sprawa jest wygrana. Poza tym, z racji profesji, występowałem w życiu około tuzina razy jako świadek. Polskie sądy gubi drobiazgowość, nic nie wnoszące przesłuchania świadka "na wszelki wypadek" są normą. Orzeczenia sądów są arbitralne i koniukturalne. Upraszczając charakter działania instytucji, Sąd Najwyższy wypowiadał się w mojej sprawie i takich jak moja trzykrotnie, dwa razy twierdząc, że pieniądze się należą, a raz, że się nie należą bo wyrok miał znaczenie dl budżetu państwa i ktoś szanownym sędziom to uświadomił a oni już znaleźli uzasadnienie.