Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W kraju jak w ringu

(3)
W naszej polskiej hali widowiskowo-sportowej sytuacja w ringu się nie zmienia.
 • 2017-12-12 07:48 | magdacierpisz

  śmiech przez łzy

  Panie Stanisławie, proszę napisać coś optymistycznego na święta. Jest Pan znakomitym satyrykiem, ale to śmiech przez łzy. Prosze napisac,że przyroda przetrwa każdego szkodnika, a ludzie nadal będą się rodzić i kochać, bez względu na to jak wielcy szkodnicy będą nami rządzić. Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia
 • 2017-12-12 12:25 | Obserwer

  Re:W kraju jak w ringu

  ....gdzie niby główny tzw. bokser wagi ciężkiej zgubił rękawice bokserskie w z napisem KONSTYTUCJA biegnąc nocą letnią po krzakach do siedzącego teraz na wygodnym fotelu. Na razie jeszcze siedzi na fotelu, ale geotermalna otchłań czeka , gdyby nie był posłuszny wobec usynowionego syna ojca ojców geotermii duszy i ciała. Demony geotermalnej przeszłości PC tam dobrze ukryte , od czasu do czasu są aktywowane, gdy siedzącemu w wygodnym fotelu prezesowi za bardzo wydaje się, że on rządzi jeszcze. Wojskiemu też się wydawało , że gra jeszcze , a to echo przeszłości grało i gra na papierach WSI, które Antek tak dobrze wyzbierał, ulokował i ma na wsjakij pażarnyj np. gdyby Adrian z prezesem chciał go pozbawić jego siodła ministra wojenki na różne sposoby co teraz nazywa się sztuką wojenną. Dlatego raport o tzw. szpiegach i agentach polskich szybciutko kazał przetłumaczyć na rosyjski język dla "braci moskali", bo dla niego oni zawsze stali i stoją w jego wsi pod Toruniem. Zwyczajnie bez nich nie miałby nijakiej roboty, ups....sztuki np. od gorącego konfliktu, który jak zawsze kojarzy z geotermalnym gorącem. No poza rugowaniem tzw. boksera wagi ciężkiej do oślego kąta czyli rogu ringu zdarzeń politycznych chłopców, którzy dorośli do roli danej przez tłum wokół tego ringu czekający na dalszy ciąg igrzysk z udziałem geotermalnych źródeł histerycznych. No jakże by inaczej. A swoją drogą czy było też tłumaczenie na j. niemiecki tego raportu jako wytworu osób prywatnych na potrzeby geotermii np. niemieckiej?
  Trzeba zapytać braci i ojców z sąsiedniego zakonu. Wszak z tego kierunku pewnego dnia zjawił się ojciec ojców. Oczywiście wiedział, że geotermalne źródła głupoty polskiej są bezkresne na co są historyczne kwity wytworzone przez poprzednich Antków, Jarosławów, Tadków ect........ i stada, dlatego rozpoczął drążyć. Oczywiście odwierty, a tak przy okazji natrafił na pokłady, zlasowane, utwardzone..... i wybuch gejzeru nastąpił. I jest jako gejzer. Eksploduje każdego dnia ten gejzer gorąca na różne sposoby. Ale to szczegół. Gawiedź ma grzanie za darmo. Gorąco ringu dalej lasuje ich umysł. I o to chodziło i chodzi głównemu gejzerowemu w ramach tzw. posługi dokładania do polskiego piekła.
 • 2017-12-13 15:30 | lenusoida

  Re:W kraju jak w ringu

  Serce boli, płakać się chce...