Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego Departament Stanu USA zabrał głos w sprawie kary dla TVN?

(8)
Sprawa jest drastyczna. Politycznie to pogróżka pod adresem mediów niezależnych od obecnej władzy i złamanie konstytucyjnej gwarancji wolności słowa w ramach prawa.
 • 2017-12-13 16:02 | oldthor

  nauczeni doświadczeniem hejtu

  po słynnej wypowiedzi Sikorskiego i morderstwie Marka Rosiaka przez Cybę, może media zaczną brać odpowiedzialność za nienawiść, którą sieją
 • 2017-12-13 18:53 | Aspiryna

  Re:Dlaczego Departament Stanu USA zabrał głos w sprawie kary dla TVN?

  "po słynnej wypowiedzi Sikorskiego i morderstwie Marka Rosiaka przez Cybę, może media zaczną brać odpowiedzialność za nienawiść, którą sieją"

  Czy chodzi panu o TV-PiS poslugujaca sie codziennie jezykiem klamstwa i nienawisci? A moze o media torunskiego ojca-oszusta, ktore juz od dawna nie kryja sie ze swoim jadem, zolcia, ksenofobia i rasizmem?
  Hipokryzja PiSowskich propagandzistow jest
  zaiste wielka!!

  P.S.
  PiSowska propaganda wciaz powtarza, ze:
  "Cóż oni mogą wiedzieć, co się dzieje u nas w kraju..."
  To jezyk administracji Putina. Tylko zamiast "w Polsce" jest "w Rosji".
  Każda dyktatura jest niechętna zewnętrznej krytyce i dezawuuje instytucje międzynarodowe. Hej PiS-owcy, jesteście tam, gdzie Putin, Kin Dzong Un, Salazar, Franco, Pinochet. To jest wasze miejsce w historii świata. W polskiej historii będziecie tam, gdzie trafila Konfederacja Targowicka. Teraz tylko czekać, jak zaczniecie wychwalać Putina jako wybitnego znawcę problemów Polski. Tylko on wam poda rękę, bo cywilizowany świat się od was odwróci..."
 • 2017-12-14 07:10 | janekwisniewski

  Re:Dlaczego Departament Stanu USA zabrał głos w sprawie kary dla TVN?

  no bo jak to moze byc panie, ze kazdy se gada co chce?
  „Naród wspaniały, tylko ludzie k…”
 • 2017-12-14 07:45 | Sylwester1955

  Re:Dlaczego Departament Stanu USA zabrał głos w sprawie kary dla TVN?

  To sa pojedyncze extrema a nie reguła. Regułą jest gnebienie bicie szarpanie zamykanie i stawianie przed sądem z bzdurnych powodów. Wyzwiska i poniżanie oraz olewanie obywateli. Gdzie referenda obiecane gdzie konsultsaje społeczne? Człowieku jesteś homosovieticus i narodowy socjalista. "
 • 2017-12-14 15:48 | JanKalema

  Re:Dlaczego Departament Stanu USA zabrał głos w sprawie kary dla TVN?

  Jak na razie nienawiść sieje Kościół i PiS. Do tego fałsz i kłamstwo. Przeciwstawienie się dyktaturze nienawiści to obowiązek każdego polskiego patrioty. Pokazanie jak jest naprawdę osłabia reżim, prawda.
  Może dzięki temu nie będzie nasz katofaszystowski rząd wzorem Chile i Argentyny zrzucał przeciwników z helikopterów do morza. Tam też byli sami ekstra ultra chrześcijanie. PiS do dziś Pinocheta chwali.
 • 2017-12-14 17:03 | SŁOWIANIN STANISŁAW

  Re:Dlaczego Departament Stanu USA zabrał głos w sprawie kary dla TVN?

  Ponoć głoszenie prawdy prowadzi do zbawienia.W tej sprawie KK milczy jak w czasie okupacji.Tak sobie myślę,że według pisowskiej doktryny jest prawda,tylko prawda a reszta prawdy obcych to g.prawda.
 • 2017-12-14 17:08 | Aspiryna

  Re:Dlaczego Departament Stanu USA zabrał głos w sprawie kary dla TVN?

  Coz... takim jak "oldthor" marzy sie powrot cenzury i wierza, ze PiSowska mafia im to zapewni!
 • 2017-12-16 10:42 | Kazimierz K

  Re:Dlaczego Departament Stanu USA zabrał głos w sprawie kary dla TVN?

  Czy nie lepiej dyskutować na temat.
  Fakty są takie, że KRRiT na podstawie przepisów wydanych za rządów PO i PSL, wydała orzeczenie o ukaranie TVN w oparciu o swoje obiektywne lub subiektywne uzasadnienie.
  Departament USA na podstawie skargi właściciela TVN który jest obywatelem amerykańskim, w tej sprawie wydało w tej sprawie oświadczenie, gdyż rząd USA zawsze staje za firmami zarejestrowanymi w tym kraju.
  Niezależnie od powyższego lecz nie koniecznie, stosowne pismo w tej sprawie zostanie złożone do ambasady polskiej.
  Zapewne w tej sprawie będzie udzielone stosowna odpowiedź przez polską ambasadę, lecz sprawę i tak powinien wyłącznie rozstrzygnąć polski Sąd.
  Moim zdaniem inne działania są niedopuszczalne, gdyż podważałoby to prawo i sens funkcjonowania KRRiT.
  W zależności od tego jakie będzie ostateczne sądowe rozstrzygnięcie, będzie możliwość zastanowienia czy dotychczasowe obowiązujące przepisy w zakresie mediów nie powinny być odpowiednio zmienione.
  Niestety, Panowie zamiast merytorycznie odnieść się do sprawy, bez pardonu wypisujecie co wam tylko do głowy przychodzi, oskarżając innych o to co sami robicie.