Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

„Panie prezydencie, Polska jest na zakręcie”. Protest w obronie wolnych sądów

(1)
Po raz kolejny „łańcuch światła” pojawił się na ulicach polskich miast. Zobacz, jak protestowano w obronie demokracji.
  • 2017-12-15 09:37 | trawadopkolan

    Łańcuch Światła

    brawo ludzie! jeśli pod hasłem "reformy" zmienia się ustój w kraju, to jest to naprawdę niegodziwie. Jeśli sądy będą zmienione tak, jak Trybunał Konstytucyjny (pomijam już nawet fakt, że rządzi nim pani magister "Misiewicz", a zawsze to stanowisko obsadzane było osobą z dorobkiem i tytułem profesora), otóż TK w 2017 roku wydał 87 rozstrzygnięć – 36 proc. tego, co wydał w 2015 roku (236). Liczby są może nudne, ale przynajmniej konkretne. Jeśli w ten sposób "reformy" będą "usprawniać" polskie sądy, to współczucia wszystkim ze sprawami do sądów. A jeszcze jak przepchną ustawę o dostępie do broni palnej w Polsce, to już w ogóle. płacz i zgrzytanie zębów...