Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak się mają polskie sprawy

(2)
Narasta poczucie beznadziei i coraz częściej nam się wydaje, że ta „dobra zmiana” już nigdy się nie skończy. Ale to znak, że wszystko z nami w porządku i reagujemy jak każde polskie pokolenie w opresji. Na szczęście już przyszłoroczne święta będą znacznie weselsze.
  • 2017-12-18 10:31 | atol1111

    Nasza mała apokalipsa

    Totalna opozycja jest paliwem dla rządzącego ugrupowania i dodatkowo, zwiera ich szeregi. Społeczeństwo musi wybierać pomiędzy ogniem i wodą, a nie chce tego robić, bo dostrzega pozytywy, po jednej i po drugiej stronie. Wielu platformersów, cieszy się z 500+, cofnięcia wieku emerytalnego i innych profitów, jakie przyniosły rządy Pis. PO zamiast polityki społecznej oczekiwanej przez 'miękki' czytaj reformowalny elektorat PISu, deklaruje, jak bardzo rozliczy PIS, po przejęciu władzy, a komu na tym zależy? Na pewno nie beneficjentom dzisiejszej polityki pro-społecznej, oni raczej boją się utraty, tego co zafundował im PIS. PO powinno starać się odnaleźć w szeregach PIS jakiegoś dzisiejszego Konrada Wallenroda, być może obecny premier do tego pasuje i w ten sposób połączyć wodę i ogień, bo inaczej oba te żywioły zniszczą nas.
  • 2017-12-18 12:05 | jrcanonia

    Re:Jak się mają polskie sprawy

    Będziemy jeszcze długo grzęznąć w dobrej zmianie. Dzisiaj dowiedziałem się, że 75% polskich katolików nie akceptuje Franciszka jako papieża. Ludzi udało się wystraszyć Europą, uchodźcami, odebraniem 500+, szukają schronienia pod kaczymi skrzydłami. PiS daje im spokój i stabilizację, nie chcą niczego więcej.