Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ochroniarz KOD zatrzymany za krytykę dziennikarki TVP. Metody znane z przeszłości

(9)
Ostentacyjnym zatrzymaniem Franciszka Jagielskiego PiS testuje, czy może już sobie pozwolić na kolejny etap przykręcania śruby opozycyjnie zaangażowanym obywatelom.
 • 2017-12-19 20:14 | mwas

  protesty

  W Polsce "krakowiacy" i "górale" byli od wieków. Teraz znów nastał ponury czas "górali"....Miałeś Polaku złoty róg........""
 • 2017-12-19 21:04 | Adamzz

  Re:Ochroniarz KOD zatrzymany za krytykę dziennikarki TVP. Metody znane z przeszłości

  "Kochany Panie redaktorze" czy tak trudno być uczciwym, i jeśli zabiera się za jakiś temat to warto opisać go w całości? Raczej trudno przypuszczać aby zawezwany pan "Franek" przyszedł na komendę policji z nielegalnie posiadaną bronią, a to nie jedyne jego zatargi z prawem. Czy nie kłuje Pana w oczy "obrońca demokracji" nie potrafiący obronić kobiety przed agresją? PiS prowadzi siermiężną politykę ale mając takich krytyków, chyba mogą spać spokojnie.
 • 2017-12-19 23:45 | edan

  Re:Ochroniarz KOD zatrzymany za krytykę dziennikarki TVP. Metody znane z przeszłości

  Po Kijowskim "P" postawiła na F. Jagielskiego. Gratuluję doboru tych specyficznych osobistości walczących o 'praworządność i demokrację'.
 • 2017-12-20 01:25 | neospasmin

  tytul mjut!

  Mozna go porownac do np takiego:

  Ryszard Cyba zatrzymany za (czynna) krytyke polityki PiS.

  Panie Kaczynski daruje panu 500+, zmniejszenie wieku emerytalnego, wolne niedziele tez panu daruje, ale poziomu do jakiego stoczyla sie Polityka nigdy!

  marcin.lazarowicz
 • 2017-12-20 12:25 | tuciu

  Re:Ochroniarz KOD zatrzymany za krytykę dziennikarki TVP. Metody znane z przeszłości

  Można go porównać do brutalnego zatrzymania przez policję:
  - uczestników marszu niepodległości, którzy zaatakowali fitycznie, a nie werbalnie wóz transmisyjny TVN 24 w 2011 (pełnia białoruskich standardów Tuska) - acha, ale nikogo nie zatrzymano, co dopiero brutalnie
  - atakujących policję fizycznie a nie werbalnie w kolejnych latach uczestników tegoż marszu - acha, też nikogo nie zatrzymano, tak że kajdankach mogłli marzyć tylko fani SM
  - uczestników tegoż marszu, którzy fizycznie, a nie w postach na fejsie spalili tęczę na pl. Zbawiciela
  - uczestników tegoż marszu, którzy nawet teraz w 2017, za rządów dojnej zmiany zaatakowali fizycznie dziennikarzy mediów prorządowych biorąc ich za pracowników TVN

  Że też nikogo nie aresztowano? To widać nie zasłużyli, nie to co facet, który w nerwach nabluzgał propagandzistce za fizyczny atak jej podwładnego na bezbronną kobietę, ale fizycznie palcem jej nie tknął. Tu władzuchna będzie surowa, ale sprawiedliwa, a restaurację czekają liczne kontrole, żeby wiedział ubywatel, że z jedynie słuszną i prawdziwie patriotyczną władzuchną nie należy zadzierać. To jest ta żywa, pluralistyczna i demokracja, lepsza od tej zgniłej zachodnioeuropejskiej. Ciekawe co taki wierny fan PiSu powiedziałby gdyby za rządów PO policja w taki sposób traktowała demonstrantów z Krakowskiego Przedmieścia, którzy w słowach nie przebierali.
 • 2017-12-20 21:19 | Adamzz

  Re:Ochroniarz KOD zatrzymany za krytykę dziennikarki TVP. Metody znane z przeszłości

  Cham jest chamem i nie zmienią tego sympatie polityczne. Gdyby sympatyk PiS-u w taki sposób potraktował dziennikarkę TVN, ocenił bym to w ten sam sposób. Autor artykułu nie potrafi być obiektywny.
 • 2017-12-21 11:20 | Kazimierz K

  Re:Ochroniarz KOD zatrzymany za chamskie słowne atakowanie dziennikarki TV. Metody nie znane z przeszłości

  To co pokazano w telewizji wystarczy aby wiedzieć, że nie mamy do czynienia z krytyką dziennikarki, lecz z agresywnym i chamskim słownym atakowaniem dziennikarki, w tym uniemożliwianiem pracy zespołu dziennikarskiego. Tego rodzaju zachowania mogą podlegać nawet karze więzienia. Mamy tutaj poza tym do czynienia z bardzo młodą i jeszcze niedoświadczoną dziennikarką, która jak na razie prowadzi bardzo proste i mało kontrowersyjne wywiady, także tym bardziej nie było żadnych powodów do tego rodzaju nagannych zachowań.
  W tych sprawach opinii publicznej nie da się oszukać i tego rodzaju powyższe tłumaczenia oraz bezzasadne porównania, tylko potęgują wiarygodność polskiej telewizji i kolacji rządowej.
  Kiedy ludzie zrozumiecie, że nie tedy droga do zdobycia władzy.
 • 2017-12-21 18:48 | rysszc

  Re:Ochroniarz KOD zatrzymany za krytykę dziennikarki TVP. Metody znane z przeszłości

  Nadgorliwi policjanci potrafią każdą władzę zniszczyć, zniechęcając do niej zrównoważonych wyborców.
  To tak jak wcześniej, siedzący w areszcie Staruch, obniżał notowania PO. ""
 • 2017-12-21 22:20 | jakowalski

  Re:Ochroniarz KOD zatrzymany za krytykę dziennikarki TVP. Metody znane z przeszłości

  Kazimierz K 2017-12-21 11:20
  Pełna zgoda!