Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Andrzej Duda podpisze ustawy o KRS i Sądzie Najwyższym

(5)
„W moim przekonaniu następuje pogłębienie demokratyczności, jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości” – powiedział prezydent.
 • 2017-12-20 17:59 | trawadopkolan

  'reforma'

  w jaki sposób ta reforma usprawni działanie sądów? dlaczego w każdym punkcie decyduje/wybiera sejm/senat zwykłą większością? (czyli pis). jest to koniec trójpodziału władzy. napiszcie jeszcze wyraźnie w których miejscach pomysły te łamią konstytucję.
 • 2017-12-20 18:04 | ptr002

  Re:Andrzej Duda podpisze ustawy o KRS i Sądzie Najwyższym

  Za każdym razem, gdy łamią konstytucję, mówimy, prosimy, nawołujemy - opamiętajcie się! I co? I nic, robią swoje. A co my, poza paroma wyjątkami, robimy?
 • 2017-12-20 18:36 | Aspiryna

  Re:Andrzej Duda podpisze ustawy o KRS i Sądzie Najwyższym

  Kolejny raz "Adrian" Duda udowadnia, ze w pelni zasluguje na Trybunal Stanu!!!
 • 2017-12-20 19:32 | Martin L

  Re:Andrzej Duda podpisze ustawy o KRS i Sądzie Najwyższym

  Dwa lata temu pisano i mówiono nie straszcie PiSem macie. Macie nowych partyjnych stalinowskich sędziów. Teraz tylko nazwa się zmieniła z stalinowskich na pisowskich sędziów.
  Smutne jest to że Polacy sami nie umieją zadbać o siebie o swoją wolność. Zachowują się jak ciężko upośledzeni umysłowo ludzie potrzebują opiekuna który im powie co ma robić. O dziedzictwo narodowe jakim jest puszcza białowieska nie potrafi zadbać ale lepiej zrobi to obcy tak samo z jego wolnością. Przelać krew za wolność a potem wybrać PiS żeby tej wolności wywalczonej we krwi, pozbawił. Dziś jeśli ktoś w u naszych sojuszników NATO I UE chce powiedzieć idiota może użyć słowo Polak, jest to bardzo przykre ale niestety prawdziwe. Otrzymuje taki Polak wolność i nie wie co robić wybiera PiS jak ciężko upośledzony umysłowo człowiek albo jak małe dziecko co potrzebuje opieki mamusi.
  PiS wypowiedział w imieniu Polaków bezsensowną wojnę UE. W imię czego, żeby móc mianować partyjnego sędziego pisowskiego równoznacznym ze stalinowskim żeby zwyczajnego ciężko pracującego obywatela trzymać za "mordę", jak by przypadkiem miał inne zdanie niż jedynie słuszna partia. Ma wystarczyć micha ryżu i smycz.
  Komu tą bezsensowną wojnę PiS w imieniu Polaków wypowiedział, naszym sojusznikom w UE i NATO. Na czyje zlecenie? Moskwy? Jest to Rząd Nieustającej Zdrady Narodowej.
 • 2017-12-21 22:18 | Aspiryna

  Re:Andrzej Duda podpisze ustawy o KRS i Sądzie Najwyższym

  I Duda podpisal... pokazal, ze jest pelnoprawnym czlonkiem PiS-owskiej mafii!