Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zarzuty o najdrobniejsze wykroczenia tylko dla opozycji

(3)
Czy to, co przeżywają na ulicach protestujący, lepiej nazwać komedią czy tragedią? Sprawdźmy.
 • 2018-01-09 10:23 | a29

  Zarzuty o najdrobniejsze wykroczenia tylko dla opozycji

  Jestem zdania, że Policja roztrwoniła zaufanie na jakie pracowała przez ponad 20 lat. Nie mam tutaj na myśli zwykłych często niezbyt rozgarniętych funkcjonariuszy choć to oni są narzędziami jakimi posługują się politycy. Mam na myśli najwyższą kadrę dowódczą, ta zawiodła na całej linii. Brak kręgosłupa moralnego właśnie u nich tak bardzo demoralizuje tych na najniższych stanowiskach co doprowadza do takich wynaturzeń jak szukanie żyletek w cipkach ekolożek. Ryba psuje się od głowy. I po rozum do głowy poszedłbym jako zwykły policjant. Żadna władza nie trwa wiecznie, a ta na pewno nie będzie trwała zbyt długo. Skoro my jako środowisko policyjne nie protestowaliśmy przeciw niesprawiedliwym zapisom tak zwanej ustawy dezubekizacyjnej która pozbawiła uczciwie wypracowanych emerytur naszych kolegów, wdów i sierot po nich to jestem pewien, że w przyszłości po zmianie władzy nikt nie będzie stał w obronie nas. Bo to że zapłacimy rachunek za serwilizm wobec tej ekipy nie mam wątpliwości. Zastanawia mnie dlaczego jesteśmy tacy głupi.
 • 2018-01-09 11:01 | Stanisława

  Re:Zarzuty o najdrobniejsze wykroczenia tylko dla opozycji

  Wychodzi na to, że ZOMO to pikusie przy dzisiejszych siepaczach. Policja Błaszczaka jest zbrojnym ramieniem partii PIS, niczym kiedyś PZPR. Ciemność widzę niczym klasyk, chociaż jest już pierwsza jaskółka ... "policjanci ze Śląska nie chcą ochraniać miesięcznic". Czy za tym kamieniem ruszy lawina ?.
 • 2018-01-10 11:56 | gaja8822

  Re:Zarzuty o najdrobniejsze wykroczenia tylko dla opozycji

  Jak myślicie, da radę przejść dziś z parasolką w ręku po pl. Piłsudskiego?