Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na protestach Czarnej Środy czytano „listę hańby”. Niepotrzebnie

(8)
Być może zamiast tego warto zadzwonić do posłów, by ich wesprzeć. By choć tą drogą stworzyć jakąś przeciwwagę dla „Polski płaczących embrionów”.
 • 2018-01-17 22:43 | Jiba

  To my mamy wspierać posłów, którzy nas zawiedli?

  To ja mam dzwonić do posłów, by ich wesprzeć???
  Ja???
  A gdzie oni są od lat?? Kto raczył ruszyć cztery litery i przyjechać do Polski gminnej, by usłyszeć, co ta małomiasteczkowa Polska ma im do powiedzenia?
  Nie przypominam sobie, w przeciwieństwie do pisobusów.
  Tak, któryś przyjechał. Nie pamiętam kto, ważne, że spotkanie z posłem PiS odbyło się i ludzie mieli okazję, by wywalić, co lezy im na wątrobie, a póxniej docenili ten gest podczas wyborów.
  Jest takie powiedzenie: "Pan do sklepu, czy sklep do pana?"
  Dopóki sklep nie pojmie, że nie jest panem, może zapomnieć o dorwaniu się do mandatów poselskich. ""
 • 2018-01-18 18:07 | Martin L

  Re:Na protestach Czarnej Środy czytano „listę hańby”. Niepotrzebnie

  Jiba
  "To ja mam dzwonić do posłów, by ich wesprzeć??? "
  Może dlatego że jest pan wolnym obywatelem a nie poddanym czekającym aż "Dobry Właściciel" z PiSu pogłaszcze po główce swojego poddanego czyli swój "ruchomy majątek".
  Może dlatego że o swój za przeproszeniem "zakichany interes" też trzeba umieć zadbać a nie tylko czekać aż ktoś zrobi to za pana. To wymaga bycie świadomym wolnym obywatelem czymś więcej niż tylko poddanym czekającym na "Dobrego Pana." Tym wpisem pan pokazał to co chcieli zawsze zrobić z Polaków zaborcy, okupanci, niewolników, podludzi, wiernych poddanych a nie świadomych obywateli. Dzisiaj niestety to udało się PiSowi.
 • 2018-01-18 18:44 | Tanaka

  Re:Na protestach Czarnej Środy czytano „listę hańby”. Niepotrzebnie

  @ 2018-01-17 22:43 | Jiba

  Jiba, oczywiście! Martyna Bunda - smutne - nie rozumie co mówi i w jakiej sprawie. Niepotrzebne czytanie "listy hańby" posłów opozycji? Nie tylko trzeba to czytać, ale i kopać ich w zadnie części. Usprawiedliwianie ich postawy tym, że na hasło "aborcja" ludziom (i posłom) skóra cierpnie jest równie bezrozumne jak tłumaczenie się Katarzyny Lubnauer, że posłowie nie orientowali się w jakiej sprawie głosują, a innej polityczki, że "przez dwa lata jeszcze się nie nauczyli jak się w Sejmie proceduje".
  Z tą panią Bundą to opozycja nie zmądrzeje do końca wieku.
 • 2018-01-18 19:39 | AOlsztynski

  Re:Na protestach Czarnej Środy czytano „listę hańby”. Niepotrzebnie

  Bo w większości nie chcemy być w tym samym kosmosie :)
 • 2018-01-18 23:13 | MarcinGt

  Re:Na protestach Czarnej Środy czytano „listę hańby”. Niepotrzebnie

  PO, Nowoczesna i Polityka w kosmos! Już!!!
 • 2018-01-19 02:24 | observer

  Gniew przesłania cel

  Typowy Polak jeżeli chce coś załatwić, coś co zależy od nastawienia urzędnika np. zapis do lekarza, zmiana biletu lotniczego itp. zamiast obłaskawić tą osobę wsiada na nią "z mordą". Ma to wręcz odwrotny skutek.
  Oczywiście, nazwiska leniwych posłów należy zapisać ale jednocześnie dać im szansę naprawienia błędów. Taki poseł będzie ze skóry wychodził aby to sie wiecej nie powtórzyło. Wywalić ich to osłabić siebie.
  Nic mądrości politycznej i strategii.
  PS. Słuchajcie starszych - bo chociaż nie potrafią obsługiwać iphona (ha, ha, ha)to maja DOSWIADCZENIE ŻYCIOWE, a to jest coś czego nie wyguglujesz.
 • 2018-01-19 12:44 | Niedociekliwy

  Re:Na protestach Czarnej Środy czytano „listę hańby”. Niepotrzebnie

  Edukację oddano Kościołowi Kat. i są efekty. Będzie co raz lepiej i szybciej do tyłu... A tak ogólnie, wyliczył ktoś koszty społeczne tego absurdu rodzenia śmierci...
 • 2018-01-29 01:52 | maleńkie_sioło

  Re:Na protestach Czarnej Środy czytano „listę hańby”. Niepotrzebnie

  To spora naiwność sądzić, że głosują zgodnie z sumieniem. Przeważnie go nie mają. Głosują zgodnie z interesem politycznym, nie widzą go w opowiadaniu się z liberalizacją, bo tę popiera mniejszość.