Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polski rząd bez kary? KE uznaje, że wycinka w puszczy została wstrzymana

(4)
Decyzja Komisji jest warunkowa. Jeśli uzna, że leśnicy nadinterpretowują pojęcie bezpieczeństwa, KE wystąpi do Trybunału o nałożenie kary w wysokości 100 tys. euro dziennie.
 • 2018-02-13 17:06 | zbigniew

  Szyszkoznacznie gorszy niz kornikdrukarz

  no wlasnie i o czym tu mowic. "dobra zmiana" dokonala szkod nieporownanie
  wiekszych niz kornik drukarz albo jakiklwiek inny szkodnik. Szyszko jest oszustem podatkowym choc tylko "zapomnial" wposac do oswiadczenia podatkowego "stodole" albo znajdujace sie w niej kolekcje (miedzy innymi futro rysia, dowod przestepstwa. A pamietacie jak grillowali Nowaka (durny zegarek za 10.000 PLN) albo slynne osmiorniczki? Mam nadzieje ze EU powazniej zacznie scigac karygodne wybryki kasty rzadzacej w Polsce, a zwlaszcza naruszenia podstawowych wartosci, na ktorych ta Unia zostala zbudowana...
 • 2018-02-14 10:48 | Andrzej Falicz

  Re:Polski rząd bez kary? KE uznaje, że wycinka w puszczy została wstrzymana

  Brakuje mi typowego w takich sytuacjach wniosku i uzasadnienia POLITYKI dlaczego brak kary dla Polski to jeszcze wieksza kara i kleska Kaczynskiego.
  Jak ma sie "inteligent" ( jak aspiryna np.) pozywic takim felietonem?
 • 2018-02-14 11:31 | Markoniusz

  Porażka UE

  Jeśli tej skali zbrodnia przeciwko środowisku naturalnemu i zdrowiu obywateli pozostaje bezkarna, to jest to całkowita kompromitacja KE.
  To tak jakby bandyta powiedział - "Obrabuję jeszcze tylko dwa banki, ale to już ostatni raz." a potem dotrzymał słowa. I co, ma być bezkarny?
  Cała UE cierpi na zanik woli, siły i stanowczości niezbędnych do zarządzania tak wielkim organizmem gospodarczym w tym świecie pełnym napięć i sprzecznych interesów, a zanik kar skutkuje rosnącym poczuciem bezkarności.
 • 2018-02-26 23:07 | Jędrzej Fallicz

  Re:Polski rząd bez kary? KE uznaje, że wycinka w puszczy została wstrzymana

  @Andrzej Falicz
  "Jak ma sie "inteligent" ( jak aspiryna np.) pozywic takim felietonem?"

  Cóż, Panie Andrzeju, niewielka liczba komentarzy świadczy o tym, że ma Pan rację. Cieszy mnie jednakże, że Pan dał radę się pożywić.

  Zawsze oddany,
  Jędrzej Fallicz

  P.S. Dyplomacja nie polega na łapczywym braniu wszystkiego co swoje i niektórzy o tym wiedzą, niektórzy zaś nie. KE i obecny minister, bez względu na ich ukryte czy jawne zamiary, chyba wiedzą. To dobrze.