Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak PiS zastawia pułapki... na siebie

(5)
Polityka polega na zastawianiu pułapek na przeciwnika. Partia Jarosława Kaczyńskiego jest biegła w tej sztuce, ale nieźle też wychodzi jej zakładanie sideł na samą siebie.
 • 2018-02-13 23:03 | cecylka2007

  pułapki Kaczyńskiego

  problem w tym, że sam Kaczyński nie zmienia się od 1989 roku, działa jak działał, tylko obserwatorzy czasami widzą w Nim coś innego. Bardziej może elektorat obserwujący Go w swój sobie zrozumiały sposób. Wszystkie działania Jarosłąwa K. są niezmiennie niezmienne, często zapisane na www Jego partii, jak było choćby z projektem konstytucji w 2010 roku, który zniknął w 2015 dopiero po publikacji "Raportu gęgaczy", kiedy zorientowano się, że jednak są tacy, co uważnie i ze zrozumieniem czytają i widzą plany Jarosława K
 • 2018-02-14 11:01 | pglad

  Re:Jak PiS zastawia pułapki... na siebie

  Boję się tylko jednego. Zdarzyć się może, że z sentymentem wspominać będziemy rządy PIS-u. Kiedyś muszą przegrać wybory, chyba że okażą się sfałszowane. I kto wtedy wygra. Na pewno nie liberalna i totalna opozycja.
  Wtedy zacznę chyba rozumieć "Irlandzkich terrorystów"
 • 2018-02-14 12:09 | bacz14

  Re:Jak PiS zastawia pułapki... na siebie

  oby tę bandę miernot, nieudaczników i szkodników polityczny szlag trafił jak najszybciej ale, póki nie pojawi się jakiś mały kryzys gospodarczy w połączeniu z drastycznym przykręceniem unijnego kurka, ta banda będzie rządzić tym ciemnym, zabobonnym "Wolactwem"
 • 2018-02-14 16:14 | izakan

  Re:Jak PiS zastawia pułapki... na siebie

  Z tym wymierzaniem kary za to co pisowcy robią -i jeszcze zrobią - to nie jestem taki pewny; chyba że, następcy będą jeszcze gorsi od PIS. Tego co PIS nakręci, odkręcić się tak łatwo nie da. Polska będzie już zawsze "pisowska". Bo tego chce suweren.
 • 2018-02-20 01:15 | pglad

  Re:Jak PiS zastawia pułapki... na siebie

  To już napisałam wyżej:
  "Boję się tylko jednego. Zdarzyć się może, że z sentymentem wspominać będziemy rządy PIS-u. Kiedyś muszą przegrać wybory, chyba że okażą się sfałszowane. I kto wtedy wygra. Na pewno nie liberalna i totalna opozycja.
  Wtedy zacznę chyba rozumieć "Irlandzkich terrorystów""