Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Schetyna na czele rankingu nieufności. Czemu zawdzięcza „sukces”?

(11)
Nie byłoby lauru dla Schetyny w klasyfikacji indywidualnej, gdyby nie stał za liderem wielce sprawny team, każdego dnia pracujący na zwiększanie nieufności dla swego lidera.
 • 2018-02-21 16:43 | żyga

  grzesio pierworodny

  Kumpel z Wałbrzycha,taki potliwy, cieniem na karierze pana Grzegorza.Dobre serce pana Tuska ,i pozostawienie umoczonego kolegi w PO ,odbija się czkawką.Dlaczego nie pozwolili zostać szefową pani Kopacz.?Bo Grzegorz parł na stołek.? Bo pani Kopacz prawidłowo odczytała zamiary prezesa i ogłosiła w słynnym przemówieniu ,a oni podkulili ogon ?Są politycy z umiejętnościami na wodzów ,np. Pan Tusk i politycy sprani orgaznizacyjnie ,grający kartami pod stołem ,-pan Grzegorz.W dodatku bez charyzmy.W polityce jest ,szef daje marchewkę a zastępca ma w zanadrzu pałę .I to się sprawdza. A pan Grzegorz ani od marchewki ani od pały.Od piłki koszykowej ,to i owszem .Najdziwniejsze jest to ,że ma obok mądrych polityków.ale naiwnych jak dzieci w e mgle.i przyzwoitych.Chłopaki w polityce nie ma sentymentow i grzeczności .Bierzcie się do roboty na najbliższym waszym spiczu,partyjnym,dla dobra kraju.Póki jeszcze czas.
 • 2018-02-21 19:30 | arkadia

  Re:Schetyna na czele rankingu nieufności. Czemu zawdzięcza „sukces”?

  w Schetynie jest tyle charyzmy co w pudełku zapałek.Ciągnie platformę w dół,nie wiem jakie tajemnicze mechanizmy tu działają że jest na czele.Może jest skuteczny w zakulisowych grach
 • 2018-02-21 20:15 | J.S.

  Re:Schetyna na czele rankingu nieufności. Czemu zawdzięcza „sukces”?

  Bronisław Łagowski dawno temu napisał,że Tusk uczynił PO partią bezpłodną. I więcej nie ma sensu pisać.
 • 2018-02-22 00:52 | Falicz Jedrek

  POLITYKA pisze "ludzkim glosem" - cud purinowy

  Jak dlugo redakcja POLITYKI "zniesie renegata" w swoich szeregach...
  A moze idzie Pan tropem mistrza i ponadustrojowego autorytetu zawsze na przedzie wiatru historii
  D. Passenta?

  Tyle zlosliwosci kryjacych autentyczne gratualcje za slowa prawdy calkiem nieobecne w zalganej do szpiku kosci dzisiejszej POLITYCE
 • 2018-02-22 02:54 | Jo.anka

  Re:Schetyna na czele rankingu nieufności. Czemu zawdzięcza „sukces”?

  Do redakcji:

  Zdanie "Zawodnik tak niepozorny jak Grzegorz Schetyna – zwykle nieśmiało uśmiechnięty, pozbawiony krzty tupetu i bezczelności, z charakteru człek raczej obrażający się niż innych – nawet nie może się równać z tamtymi mężami." pilnie wymaga korekty stylistycznej.

  Pozdr.
  J.
 • 2018-02-22 07:11 | K.Z.Jamroż

  Re:Schetyna na czele rankingu nieufności. Czemu zawdzięcza „sukces”?

  Ten człowiek jest przykładem tego jak można wszystko koncertowo sp...ić. Co jest przyczyną takiego zachowania? Moim zdaniem całkowity brak kręgosłupa i zasad połączony z brakiem politycznych umiejętności (w sumie Schetyna to same braki pozytywnych cech). Jest On jak ta chorągiewka, która pomajta tak, jak zawieje wiatr. Obiecałem sobie, że nigdy nie zagłosuję na Platformę dopóki ten człowiek stoi na jej czele. Czarę goryczy przelała deklaracja o wypłatach 13 emerytury, gdy kilka miesięcy wcześniej mówił o tym jak 500+ obciąża budżet.
  JEDYNĄ rzeczą, która przynosi Platformie jakieś punkty u wyborców jest to, że stoi w opozycji do PIS. To jednak zaczyna się zmieniać, bo ludzie widzą, że z PISem na czele kraj się nie rozpada.
 • 2018-02-22 09:53 | jakowalski

  Re:Schetyna na czele rankingu nieufności. Czemu zawdzięcza „sukces”?

  To nie Schetyna taki jest, ale cała PO i Nowoczesna.
 • 2018-02-22 11:05 | ajh

  Re:Schetyna na czele rankingu nieufności. Czemu zawdzięcza „sukces”?

  PO uwaza, ze jesli nie bedzie walczyc z PiSem, to przechwyci czesc jego elektoratu. Ale dlaczego ten elektorat mialby glosowac na PO, jak moze na PiS. PiS wygral bo uparcie byl opozycja.

  Szczytem kretynizmu jest powstrzymywanie sie od glosu w sprawach "kontrowersyjnych". PO daje w ten sposob sygnal, ze za niczym i nikim nie stoi, nie ma pogladow, nie wie co robic. Politycy PiSu dostali instrukcje: jak polityk PO krytykuje ustawe o IPNie- nawiasem mowiac swietny material do propagandowej walki z PiSem - to polityk PiSu pyta -A jak Pan glosowal?
  I PO jest zalatwione. Nie ma nic do gadania. A zagranica nie znajdzie w Polsce 10 sprawiedliwych, ktorzy mogliby powiedzic o polityce PiSu "Not in my name!". PO ponosi odpowiedzialnosc za ustawe o IPNie i jej miedzynarodowe konsekewncje.
 • 2018-02-22 17:35 | mzak

  Re:Schetyna na czele rankingu nieufności. Czemu zawdzięcza „sukces”?

  PO kontakt z rzeczywistością straciło trzy lata przed końcem rządów PO/PSL. Byłem w ministerstwie od pracy na międzynarodowej konferencji poświęconej ogólnie mówiąc śmieciówkom. Większość uczestników mówiła o patologiach tego zatrudnienia. Przedstawiciele PO pławili się w zachwytach. Nawet gdy przedstawiciele Solidarności określali straty w ZUS na 7-9 mld zł rocznie. Sam próbowałem uczulić polityków PO na sprawy ubóstwa dzieci. Ubóstwo? W Polsce, Kraju Wiecznej Szczęśliwości i Powszechnego Dobrobytu? Nieee! W 2014 r pojawił się raport UNICEF z informacją że ubóstwo dotyka w Polsce 22-24 proc dzieci. PiS wyczuło sprawę i dało 500+ aktywizując kilka milionów ubogich wyborców. Tak samo PO przerżnęło politykę senioralna, chociaż to dzisiaj prawie 9 mln wyborców. W pogoni za biznesami i władzą stracili kontakt z rzeczywistością. Teraz przerżną samorządy wojewódzkie, gdzie jest kasa i ostaną się Obywatelską Partią Kanapową.
 • 2018-02-24 17:49 | Anheli

  Re:Schetyna na czele rankingu nieufności. Czemu zawdzięcza „sukces”?

  Grzegorz Schetyna nie jest głównym problemem Platformy Obywatelskiej, o ile w ogóle nim jest. Łatwo go obecnie kojarzyć z dołującymi sondażami preferencji wyborczych, co oczywiście przekłada się na wizerunek lidera opozycji. Został jednak poparty w wewnętrznych wyborach, więc obecnie osłabianie jego pozycji na oczach tryumfującej partii rządzącej jest bezsensowne.
  Wydaje się, że większym problemem PO jest nie przerobiona żałoba po porażce z 2015. Wciąż smutek na twarzach, niedowierzanie w zaistniałe fakty i zdumienie wyczynami PiS-u. Trzeba wreszcie uświadomić sobie popełnione błędy- rozmontowanie OFE, brak wyczucia w polityce społecznej, osamotnienie prezydenta Komorowskiego podczas walki o reelekcję, a następnie wyciągnąć wnioski. Już najwyższy czas na budowanie nowego wizerunku, jak najszerszą konsolidację opozycji, oraz przedstawienie pozytywnego programu. Masowy wyborca pragnie nowej , lepszej oferty. Nie da się go przekonać jedynie krytyką PiS-u, którego najwyraźniej uważa za swojego dobrodzieja.
 • 2018-05-11 16:28 | jazusa

  Re:Schetyna na czele rankingu nieufności. Czemu zawdzięcza „sukces”?

  Wpis Autora zupelnie nieprzekonywujacy.

  Ja zza oceanu obstawialbym, ze duzy negatywny elektorat Schetyny, dla mnie irracjonalny, to konsekwetna dzialalnosc troli machera-Szefernakera z inicjatywy wodzusia, ktroy uwaza Schetyne za groznego openeta.