Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bajki o Zagładzie

(3)
Premier Morawiecki, niczym komiwojażer dobrego imienia, nieudolnie usiłuje rozwiać, rozproszyć niepokój za granicą i dolewa oliwy do ognia.
 • 2018-02-26 18:15 | Szary Kot

  Podlosc

  W obliczu dokonan naszych aktualnych rzadzacych opadaja rece, nogi i rozne inne czlonki, ktore jeszcze moga opasc. Pozostaja pytania: dlaczego? po co? komu to sluzy? czy to jednak tylko z czystej glupoty? I zadne winy Platformy (a byly liczne) nie usprawiedliwiaja tego ogromu podlosci, bezwstydu i niekompetencji. Dobrze, ze jeszcze komus sie chce wytaczac jakies argumenty, choc wydaje sie, ze rownie dobrze mozna np. nawyć do sedesu.
 • 2018-02-26 21:50 | Aspiryna

  Re:Bajki o Zagładzie

  Ten czlowieczek (Morawiecki mlodszy) nadawal sie na "bankstera", ale jako premier zupelnie sobie nie radzi!
 • 2018-02-27 17:35 | marek1959

  Re:Bajki o Zagładzie

  Ogloszenie.Stwierdzono powtarzajace sie wypadki ukrywania sie zydow uchodzcow u polakow.Zwracajac uwage na 3 rozporzadzenie z dnia 15.10.1941 ( vo Bl.66.str 595) w sprawie ograniczenia pobytu na terenie Generalnego Gubernatorstwa pouczam ze kto udziela zydom uchodzcom pomieszczenia i zywnosci lub sprzedaje zydom srodki zywnosciowe ,bedzie karany smiercia.Pouczenie jest ostateczne.Ostrowiec dnia 28 wrzesnia 1942 .Komisarz miasta Motshall.Panie Danielu nawet nie wiedzialem ze moja babcia Wladzia byla tak lekkomyslna gdy dawala chleb I ubrania Zydom .ukrywajacym sie kolo Naczy teraz Bialorus.W domu miala dwoje malych dzieci.Kurcze to ja tez jestem niedoszla ofiara Holokaustu.Moj tata jest z 1939.""""