Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prof. Engelking: Głupota PiS wyrządziła nam szkody na lata

(9)
 • 2018-03-01 09:48 | turpin

  'Głupota PiS'? ...czy tylko PiS?

  Dla porządku warto może przypomnieć, że jedynie garstka posłów Prześwietnej Opozycji głosowała PRZECIW tej ustawie. Pozostali wstrzymali się od głosu - pewnie nie dlatego, że ustawa im się nie podobała (bo wówczas cóż szkodziło zagłosować przeciw?), tylko dlatego, że choć się podobała, to była PiSowska.

  Duch owej Ustawy jest niestety tożsamy z Duchem Narodu Polskiego. Ludziska w swej masie myślą dokładnie kategoriami zawartymi w tym akcie legislacyjnym. A PiS to nie tylko partia polityczna - PiS to Polska właśnie.
 • 2018-03-01 13:54 | azur

  Re:Prof. Engelking: Głupota PiS wyrządziła nam szkody na lata

  Na pocieszenie, z każdej głupoty można wyjść. Tylko po co się w nią pakować.
 • 2018-03-01 16:45 | żyga

  Re:Prof. Engelking: Głupota PiS wyrządziła nam szkody na lata

  To nie jest głupota a planowe wyniszczenie państwa.Dziś dzień ,który przejdzie do historii .Mianowani generałowie przez łamacza Konstytucji ,czyż nie będą musieli oddać gwiazdek ?Wyniesienie na piedestał mało licznych cywilów ,którzy załatwiali porachunki z Ukraińcami i sąsiadami ,a zapomnienie o Akowcach ,było ich tysiące ,jest dramatem roku 2018.?Smoleśkiem przykryli Katyń.Czy pan Duda tam się uda w Kwietniu?
 • 2018-03-01 17:22 | turpin

  Re:Prof. Engelking: Głupota PiS wyrządziła nam szkody na lata

  >>Na pocieszenie, z każdej głupoty można wyjść.<<

  Po stu dwudziestu trzech latach, jak poprzednio.
 • 2018-03-01 21:12 | Alrus

  Re:Prof. Engelking: Głupota PiS wyrządziła nam szkody na lata

  Turpin -
  " Duch owej Ustawy jest niestety tożsamy z Duchem Narodu Polskiego. Ludziska w swej masie myślą dokładnie kategoriami
  zawartymi w tym akcie legislacyjnym. A PiS to nie tylko partia polityczna - PiS to Polska właśnie."

  Jeśli tak, to mamy ideał demokracji, prawda..? ;-)
  Polakom się ustawa podoba, więc pytanie, komu przeszkadza?
 • 2018-03-01 23:48 | woytek

  Re:Prof. Engelking: o głupocie PiS , ale głupota pani profesor jest jeszcze większa.

  Jak można utrzymywać bilateralne stosunki z krajem, który przypomina getto z ostatniej wojny, odgrodzony murem od sąsiadów. Agresywna polityka tego państwa leżacego w Azji Mniejszej budzi niepokój ONZ , ale kolejne rezolucje są lekceważone przez to agresywne państwo , które przez 50 ostatnich lat spełnia rolę reduty wojującego globalizmu, powiększając własne państwo wbrew zakazom ONZ. Czy pani profesor żyje w świecie realnym , czy życzeniowym? Samo poczuwanie się do pochodzenia żydowskiego , nie usprawiedliwia braku trzeźwej oceny rozwoju sytuacji, którą kreuje agresywna polityka tego państwa.
  Izrael,innym państwom dyktuje warunki i narzuca prawa , a nie nie przestrzega żadnych zasad.
 • 2018-03-02 15:53 | azur

  Re:Prof. Engelking: Głupota PiS wyrządziła nam szkody na lata

  Głupota PiS-u na razie do suwerena nie dociera.
 • 2018-03-04 10:33 | artur702

  Re:Prof. Engelking: Głupota PiS wyrządziła nam szkody na lata

  Szanowna Pani profesor. To nie jest głupota. To wyrachowane zło czynione z premedytacją Polsce i Polakom z zapiekłej nienawiści Jarosława Kaczyńskiego do Polski. Nie znam przyczyn tej potwornej nienawiści. Jestem pewien, że niepohamowane pragnienie władzy tego potwora zasilane jest tylko jednym paliwem i zmierza do zniszczenia państwa polskiego w takim stopniu, w jakim się tylko da. Zadziwiające jest dla mnie otoczenie Jarosława Kaczyńskiego złożone z ludzi zgadzających się na czynne wzięcie udziału w tym niecnym czynie zdrady Ojczyzny. Wszyscy ministrowie rządu z premierami na czele z wszystkich sił i w pełnej świadomości uczynków niszczyli i nadal niszczą podległe im dziedziny życia społecznego, w tym naszej przyrody, praworządności, sądownictwa, administracji, państwowości, szkolnictwa, ochrony zdrowia, kultury, polskiej armii i jeszcze wielu innych dziedzin. Ta wroga Polsce armia zdrajców Polski nadal postępować będzie jak wrogi najeźdźca, dopóki ich nie powstrzymamy i nie postawimy przed sądem. Najwięksi niszczyciele zostali nagrodzeni "premiami" za swoją dywersyjną działalność. To nie głupota nimi kieruje. To wrogie Polsce i Polakom wyrachowanie.
 • 2018-03-05 17:29 | Aspiryna

  Re:Prof. Engelking: Głupota PiS wyrządziła nam szkody na lata

  Czy sadzicie panstwo, ze "Wodzunia" Kaczynskiego interesuje to co stanie sie z Polska za lat 15, czy 20?