Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kredyt sprzed dekady zakończy karierę Hanny Zdanowskiej?

(5)
Sąd rejonowy w Łodzi wydał wyrok skazujący w sprawie kredytu, który partner prezydent Łodzi zaciągnął w 2008 roku. Gdyby wyrok się uprawomocnił przed wyborami, Zdanowska nie mogłaby ubiegać się o kolejną kadencję.
 • 2018-03-12 19:41 | mumrak

  Kamieniowanie

  Bat i paragraf znajdzie się na każdego. A jak się ma w ręku służby, prokuratorów i sędziów to można skazać nawet świętych. Swoją drogą głęboko kopano. Ty też obywatelu możesz być skazany za poświadczenie nieprawdy we wniosku na bilet miesięczny.
 • 2018-03-12 22:27 | janjankow

  Re:Kredyt sprzed dekady zakończy karierę Hanny Zdanowskiej?

  Kredyt sprzed dekady zakończy karierę Hanny Zdanowskiej? - Nie kredyt, ale przestępstwo przeciwko dokumentom. Prezydent sporego miasta, tworzący fikcyjne dokumenty - ciekawe
 • 2018-03-12 23:08 | Falicz Jedrek

  Lodz -....Platforma w pigulce

  Jajakobyly pracownik UM Lodzi moge zapewnic, ze sprawa Hanki to Platforma w soczewce.
  O ile mam bardzo dobre zdanie o tym co Grabarczyk staral sie robic dla Lodzi (chyba jedyny ze wszystkich lodzkich przedstawicieli w Sejmie i wladzach centralnych)
  Platforma w Lodzi to gniazdo nepotyzmu.

  Slynna koalicja z RM (z SLD...) powstala (czym Platforma otwarcie sie chwalila) na skutek podzialu lupow w postaci stanowisk w spolkach miejskich i mozliwosciach podzialu koryta i dojenia kasy miejskiej.

  Moge sobie jedynie wyobrazic,
  ze podobne lub duzo bardziej cuchnace bagno panuje w Gdansku czy w Warszawie...i innych miastach rzadzanych przez cwaniakow z PO gdzie co mozna sie latwo zgadywac... na narady dotyczace podzialu lupow ....zapraszani byli obok rzadzacych miastem dziennikarze Gazety Wyborczej, przedstawiciele "niezawislego sadownictwa"...i organow "scigania"... sami swoi.
 • 2018-03-13 19:45 | Aspiryna

  Re:Kredyt sprzed dekady zakończy karierę Hanny Zdanowskiej?

  A w jaki sposob udzielono wielkiego kredytu "frankowego" zonie bankstera Morawieckiego? Czy wszystko odbylo sie zgodnie z przepisami?
 • 2018-03-13 19:52 | Aspiryna

  Re:Kredyt sprzed dekady zakończy karierę Hanny Zdanowskiej?

  "Moge sobie jedynie wyobrazic,ze podobne lub duzo bardziej cuchnace bagno panuje w Gdansku czy w Warszawie...i innych miastach rzadzanych przez cwaniakow z PO gdzie co mozna sie latwo zgadywac... na narady dotyczace podzialu lupow ....zapraszani byli obok rzadzacych miastem dziennikarze Gazety Wyborczej, przedstawiciele "niezawislego sadownictwa"...i organow "scigania"... sami swoi."

  A pan "Falicz" jak zwykle - rzuca blotem i pomowieniami... styl tak typowy dla propagandzistow z PiS-owskiej mafii!