Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Poruszająca akcja rodziców dzieci z zespołem Downa podbija sieć

(3)
Film został opublikowany kilka dni temu. Ma już ponad 300 tys. wyświetleń na YouTube i ponad milion na Facebooku.
 • 2018-03-21 08:18 | anastazja

  Nie oszukujmy sie

  Nic się nie da zrobić. Własnie niedawno pisał o tym trozsadnie ojciec takiego dziecka. To nigdy nie bedzie dziecko, które znajdzie kontakt ze zdrowymi. Dobrze sie czują w swoim towarzystwie a więc pozwólmy im na to, stwórzmy dobre warunki materialne. I to wszystko. Nawet Głodek czy Jaki co innego mówia i co innego robią. Wymyslają zajęcia, żeby nie być z nimi w domu. Głodek bryluje w Sejmie, w TV, wcześniej u fryzjera, żby dobrze wyladac, a i jej działalność to mściwość za to co ją spotkało. Jesli badania preantalne wskażą na tę wade genetyczną, pozwólmy tym matkom zadecydować czy chcą upośledzonego dziecka. Będą znosić z nim przecież bol odtrącenia. inne matki będą przyprowadzać swoje księżniczki a one.... Serce będzie im pękać cale życie. Czy znacie posła czy jakiego działacza Ordo Juris, który adoptował takie dziecko?
 • 2018-03-23 23:18 | rysszc

  Re:Poruszająca akcja rodziców dzieci z zespołem Downa podbija sieć

  Zespół Downa? -Takie dziecko to efekt błędów rozwoju płodu. Tak jak efektem błędu rozwoju płodu są ludzie z mózgiem utożsamiającym się z inną płcią niż cechy zewnętrzne ciała, kobiety z zewnętrznymi cechami żeńskimi i pozbawione macicy.
  Wydaje się, ze kiedyś w przyszłości, tak jak teraz akceptujemy ludzi z odmiennym niż fizyczne ciało odczuwaniem płci, pogodzimy się z istnieniem ludzi o odmiennych cechach mózgu i ciała określanych jako Zespół D.
  Wtedy będziemy się wstydzić opowiadając o czarnych protestach.
 • 2018-03-24 18:00 | Artanone

  Re:Poruszająca akcja rodziców dzieci z zespołem Downa podbija sieć

  Manipulujesz. W protestach kobiet nie chodzi o aborcję płodów z zespołem D. Chodzi o możliwość wyboru. Jeżeli kobieta zdecyduję się na urodzenie takiego dziecka nikt jej nie będzie zmuszał do aborcji. """"