Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mastalerek atakuje Morawieckiego

(6)
Były rzecznik PiS otwarcie staje po stronie Andrzeja Dudy. Wspiera prezydenta w walce o schedę po Kaczyńskim.
 • 2018-03-21 10:09 | koyt

  ?

  Niby inteligentny a trzyma z Dudą. Wygląda jakby nigdzie nie miał przebicia więc prezesowi i Morawieckiemu dokopie pomagając plastikowemu Dudzie. Super. Niech mu doradzi w sprawie ruchadełka, ślinienia się przy akrobacjach dziewczynek i niech mu powie, że puszenie się w trakcie przemówień wygląda śmiesznie. Duduś napawa się swoim własnym głosikiem i niezwykle komicznie to wygląda. Duda - wstyd i hańba, długopis prezesa, narciarz, Adrian - no cóż marketingowiec mu sie przyda.
 • 2018-03-21 13:37 | woytek

  Re:Mastalerek atakuje Morawieckiego

  "Kilka tygodni temu Marcin Mastalerek mówił w Onecie: „Na tle obozu Prawa i Sprawiedliwości i »dobrej zmiany« Andrzej Duda jest najjaśniej świecącą gwiazdą”.
  Z tej "jasnej gwiazdy" Mastalerka zostanie tylko polityczny plasterek , po wyborach.
 • 2018-03-21 15:43 | Aspiryna

  Re:Mastalerek atakuje Morawieckiego

  Spokojnie, spokojnie... szef PiSowskiej mafii moze trzymac wszystko w swoich lapkach przez nastepne dwie (poselskie) kadencje!
 • 2018-03-23 13:51 | azur

  Re:Mastalerek atakuje Morawieckiego

  Jeden wart drugiego, czyli nic.
 • 2018-03-25 05:24 | obserwatoriumpolityczne.pl

  Re:Mastalerek atakuje Morawieckiego

  Panie Mastalerek, a swój samochód w barwy narodowe pan już przemalował?
 • 2018-03-28 16:09 | czosnek

  Re:Mastalerek atakuje Morawieckiego

  Litości... Duda chce walczyć o schedę po Kaczyńskim? Pani Redaktor naprawdę uważa, że Andrzej Duda ma kompetencje do bycia liderem? Albo inaczej, czy Pani Redaktor naprawdę uważa, że prezydent sam siebie widzi w roli lidera prawicy? Wolne żarty.

  Żeby być liderem (lub być wiarygodnym aspirując do przewodzenia), trzeba umieć walczyć o swoje. Trzeba konsekwentnie bronić swoich racji i trzeba konsekwentnie realizować swój plan, swoją wizję. Trzeba być bezwzględnym. Nie można dawać się wykiwać. I niech mi ktoś teraz wyjaśni, jak na tym polu wykazał się pan Adrian przez ostatnie 2 i pół roku. Zwłaszcza w obliczu takich tematów jak reformy sądownictwa, rzekome referendum, które ma mieć miejsce za pół roku.

  Przecież on znalazł się na tym stanowisku przez przypadek. Przez "nieporozumienie". On miał być tylko ładną buźką, którą nikt się nie przejmie, gdy wybory wygra Komorowski. Ale Komorowski przegrał. Ups... Trzeba być prezydentem. A nawet jeżeli ktoś w PiS wierzył w jego wygraną, to przede wszystkim po to, aby załatwiał takie tematy jak ułaskawianie działaczy partyjnych na polecenie prezesa partii.