Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jest okazja...

(1)
2018-03-21 14:35 | Obama spod Laden
Jest okazja, aby z tej sprawy zrobić motyw przewodni wielkiej kampanii "śledzenia poczynań Ziobry". Nadaje się ona do tego, aby - śledząc krok po kroku kulisy skazania niewinnego człowieka na dożywocie (jego szczęście, że zniesiono karę śmierci) pokazać sposoby działania pierwszego GENIUSZA TATR i jego bliźniaka jako narodowego "szeryfa". Wystarczy, aby wszystkie media "nierządowe" śledziły dzień po dniu, krok po kroku działania w tej sprawie Ziobry.
Obydwaj (Ziobro i Kaczyński) złapali się w tej sprawie we własne sidła.
Warto pokazać na czym naprawdę polega sprawiedliwość (i prawo) w wydaniu PiS.
Chodzi o WSZYSTKIE MEDIA.
P.S.
Przed laty, jeszcze w głębokim PRL gdy np. na wsi brakowało węgla to media (dziennikarze) dogadywali się po cichu między sobą i wszyscy o tym pisali (gdzie, dlaczego itp., itd.). Były to "akcje" pożyteczne społecznie zmuszające władzę do działania. Proponowana przeze mnie akcja może przygwoździć kaczystów do ściany. Ludzie nie mogą pogodzić się z tym co stało się z tym niewinnym chłopakiem i chcą rozszarpać na strzępy tych, którzy go zamknęli.