Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bezdzietna

(1)
2018-03-31 14:54 | m_malgorzata
W tym kontekście zaskakująca jest dla mnie beztroska starszych panów dumnych ze spłodzenia dziecka w wieku np. około 70 lat. Lubimy mówić o "powinnościach" kobiet, a zupełnie zwalniamy z odpowiedzialności mężczyzn. Dużo rozmawiamy o prawie do aborcji, ostatnio w związku z przypadkami "uszkodzonych" płodów, a w ogóle nie wiążemy tego faktu z wiekiem płodzących mężczyzn, nie mówiąc już o powinnościach wychowawczych i dyskusyjnych możliwościach w tym zakresie w przypadku panów w wieku zaawansowanych emerytów. Co ważniejsze, w rozwiniętym świecie mężczyźni w pewnym wieku, świadomi swoich potrzeb seksualnych oraz odpowiedzialności, poddają się wazektomii. W Polsce ta procedura wciąż jest mało popularna, często nieznana i nie do końca jednoznaczna w świetle prawa.