Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prokuratorzy bez obrony

(1)
Im bliżej sezonu wyborczego, tym wyraźniej widać, po co PiS chciał podporządkować rządowi, czyli sobie, prokuraturę.
  • 2018-04-12 13:17 | janWS

    Przyjdzie czas i na Ziobre i jego kamratow.

    Trzeba niestety poczekac, az PiS przegra wybory, ale ten czas nadejdzie. Nawet jesli bedziemy musieli czekac wiele lat. Mam tylko nadzieje, ze ktokolwiek wygra wybory po PiSie bedzie pamietal o straszliwym bledzie PO z poprzedniego Sejmu zeby odpuscic sciganie przestepstw popelnionych przez Ziobre i Kaminskiego za pierwszych rzadow PiSu. Teraz juz wiadomo jak to sie konczy i trzeba bezwzglednie posadzic tych panow na dlugo.