Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Obywatele z Sejmu wynoszeni

(6)
Domaganie się w sposób jak najbardziej pokojowy przestrzegania przez państwo elementarnych praw obywatelskich bywa w Polsce postrzegane jako radykalizm i anarchia.
 • 2018-04-12 20:54 | Mad Marx

  Pokojowy sprzeciw obywateli czy anarchia i radykalizm?

  W Sejmie nie ma opozycji. PO i Nowoczesna zaczęły pełnić taką samą rolę jak za PRL ZSL, SD i PAX. Partia Kukiza w takiej roli występuje od początku
 • 2018-04-12 22:03 | ajh

  Re:Obywatele z Sejmu wynoszeni

  Należy patrzeć szerzej. Równocześnie wystosowano na polecenie Kaczynskiego oskarżenia przeciw Kamili Gasiuk-Pihowicz i Ryszardowi Petru, natychmiast spolegliwy Sejm pozbawił ofiary immunitetu, wydano nakaz aresztowania dla Gawlowskiego, szykuje się oskarżenie n Neumanna. Chcą zastraszyć opozycje, a rej wodzi przestępca z czasu stanu wojennego.
 • 2018-04-13 00:10 | annov7500

  Re:Obywatele z Sejmu wynoszeni

  Zabierają wam wolność...a mi to przypomina lata 30 w Niemczech. Nic się jeszcze nie działo złego...i taka ładna olimpiada w 1936...jak Mundial w Rosji w 2019...
 • 2018-04-13 04:21 | geozak

  Re:Obywatele z Sejmu wynoszeni

  Szanowny panie redaktorze PiS już skopiował prawo aby dwie przeciwne demonstracje rodzielał dystans 100 m.Teraz powinien skopiować drugie prawo które wprowadził najwiekszy Demokrata swiata i Noblista Barack Obama.Prawo to wymaga aby demonstrabci znajdowali sie 100 m od wyznaczonej granicy budynku federalnego.

  BProste jak drut.Złamanie tego prawa jest przestepstwem federalnym wiezienie.Takie obrazki jak okupowanie biura przepustek byłoby tu nie do pomyślenia.
 • 2018-04-13 13:27 | azur

  Re:Obywatele z Sejmu wynoszeni

  Ciekawe, czy można zamówić wynoszenie z dostawą do domu.
 • 2018-04-13 18:08 | mały fizyk

  Re:Obywatele z Sejmu wynoszeni

  No wlasnie, nic sie nie stalo, tylko Neruś zdechł. Plakac sie chce (a nie smiac) :-(

  „Wraca jaśnie pan z podróży zagranicznej, wyjeżdża po niego stangret Józef i sadza do karety. Jaśnie pan pyta:
  – I co, Józefie, co tam słychać?
  – A nic, jaśnie panie, nic się nie stało, tylko Neruś zdechł.
  – Neruś zdechł? A co się stało?
  – A to głupie psisko, jaśnie panie, nażarło się padliny i zdechło.
  – Padliny?
  – Ano tak, jaśnie panie, bo jak się paliła obora z bydłem, to część bydła uciekła, część nie, wszystko się spaliło, a to psisko głupie nażarło się tej padliny i zdechło.
  – Co ty opowiadasz, Józefie, obora się paliła?
  – No tak, bo jak się zapaliła stodoła, to od stodoły zapaliła się obora, potem bydło się popaliło i Neruś się nażarł padliny i zdechł.
  – Jak to, stodoła się paliła?
  – No tak, jaśnie panie, bo jak się palił dwór, to od dworu stodoła się zapaliła, od stodoły obora, potem bydło i od padliny Neruś zdechł.
  – Jak to, Józefie, dwór się palił?
  – No tak, bo od świecy zapaliła się firanka, a od firanki dwór.
  – Firanka się zapaliła?
  – No tak, jaśnie panie, bo jak przy trumnie jaśnie pani stała świeca, to się zapaliła firanka…”