Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bill Cosby i Roman Polański wyrzuceni z Akademii Oscarowej

(5)
Ta decyzja wcale nie jest tak radykalna, jak twierdzą niektórzy.
  • 2018-05-03 23:43 | KrzySztof58

Szczyty hipokryzji

Tylko dwie czarne owce w sześciotysięcznym stadzie?!
    Nie wierzę. 0,03%?! To wbrew wszelkim statystykom.
    Rożne źródła podają, że do 5% dorosłych mężczyzn wykazuje skłonności pedofilskie.
    Słowem "Akademia" to świątobliwy zakon, albo jak w tytule
  • 2018-05-04 11:51 | suwer

Re:Bill Cosby i Roman Polański wyrzuceni z Akademii Oscarowej

Na początku dla jasności: Nie bronię obmacywaczy. Ale mam pytanie do tych wszystkich pań - to wtedy wam nie przyszło do głowy od razu protestować i głośno o tym mówić? Teraz sobie przypomniałyście? A może wtedy się nie opłacało, bo z kariery wyszłyby nici? A teraz odwaga staniała, bo zrobił się tłum "oskarżycielek"? (No, może tłumek - nie mylić z tłumokiem) Huzia na Józia?
    A druga sprawa jest taka - każdemu (facetowi) można rzucić w twarz: "A wtedy i wtedy to ty mi chciałeś włożyć łapę w majtki!" No i jak się taki (na przykład ja) ma bronić? Jak można W OGÓLE udowodnić, że coś się nie stało, lub że czegoś nie było? No niech ktoś odpowie.
  • 2018-05-04 12:25 | samba kukuleczka

KrzySztof58

A jak twierdziłam ,że w kwestii molestowania najbardziej transparentny jest kościół katolicki to wszyscy wielkie oczy mówili.
    Ponoć Watykan będzie zresztą producentem filmu o wiadomym zjawisku w Hollywood.
    Warto będzie obejrzeć.

• 2018-05-04 17:29 | Kavar

'Gremium postępuje zachowawczo, przyjmując, że przed wykluczeniem musi odbyć się rozprawa sądowa.'
    Gremium postepuje SLUSZNIE, nie zachowawczo. wydawaloby sie,ze zasada domniemania niewinnosci jest oczywistoscia od czasow Hammurabiego. Jak widac, nie dla rozgoraczkowanych dziennikarzy i feminazistek.
  • 2018-05-06 12:02 | observer

Nie rozumiem dlaczego ich wyrzucono?
    Oscary sa za moralne sie prowadzenie czy za osiągniecia?
    PS. Większość mężczyzn mozna oskarżyc ze kiedyś, na jakiejs prywatce, dotknęli czegoś bez pytania - znałem kolezanki które to lubiły. Takie jest zachowanie meskiego gatunku.
    Karalne powinno być uzależnianie dalszej kariery zawodowej od uległości seksualnej. Femino-nazistki atakują (najchętniej bogatych).