Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czym zajmuje się Anna Maria Anders

(5)
Senator Anną Marią Anders media zainteresowały się niedawno. Głośno było o jej kosztownych podróżach i lotach klasą biznes. A czym tak naprawdę zajmuje się córka słynnego generała?
 • 2018-05-09 08:26 | mopus11

  Maria Anders

  "Oczywiście mogliśmy politycznie wykorzystać jej nazwisko, ale uznaliśmy, że Anna Maria Anders powinna być osobą apolityczną, że w ten sposób najlepiej przysłuży się pamięci swojego ojca. Poza tym wiedzieliśmy, że Anna nie ma pojęcia o polityce – mówi Krajewska."
  Takim myśleniem politycy PO dowiedli, że sami mają niewielkie pojęcie o polityce. Wydawałoby się, że każda partia osobę z takimi koneksjami w USA, doskonałą znajomością tamtejszych realiów, biegłą znajomością języka, co wbrew pozorem wśród naszych polityków wcale nie jest takie częste przyjmie do siebie z otwartymi rękami. Posiadanie partyjnego ambasadora wśród Polonii to dla każdej polskiej partii rzecz zdawałoby się bezcenna. Za zadufanie przez PO w swoją zniewalającą Polaków moc sami Polacy ponoszą teraz wysokie koszty. PiS zaściankowa i zdewociała korporacja rozegrało tę rundę koncertowo nokautując światłą i europejską PO.
  PS. Czy w Polsce wzmianki o naszych zmarłych muszą być zawsze i wszędzie poprzedzone zwrotem, rodem z kruchty "świętej pamięci"? Jeżeli już koniecznie trzeba przypomnieć tego, że wzmiankowana osoba nie żyje nie można by użyć słowa "nieżyjący"?.
 • 2018-05-09 16:55 | Aspiryna

  Re:Czym zajmuje się Anna Maria Anders

  Wiekszosc tzw. "Polonii" nigdy nie slyszala o pani Costa! Przepraszam, Anders...
 • 2018-05-10 09:13 | nailer

  Re:Czym zajmuje się Anna Maria Anders

  tja, ile kosztowal ten dom, za ktorego sprzedaz zwinela 1.5 mln????
  Wedle LinkedIn ona nadal pracuje jako agent nieruchomosci, zapewne to jest przyczyna jej czestych wyjazdow.
 • 2018-05-16 00:49 | michał_s

  Re:Czym zajmuje się Anna Maria Anders

  "W maju 2011 r. [...] „To wtedy zmieniłam się i tak naprawdę zrozumiałam, co ojciec zrobił, czego dokonał”.
  Matko!!! Ona, córka generała Andersa, 65 lat po wojnie, sama w wieku lat 60-ciu dowiedziała się, kim był jej OJCIEC (!) generał Anders...
  A teraz, latając business class, dowiaduje się jeszcze bardziej...
  Szczęść Boże Pani Costa...
 • 2018-05-29 06:30 | wg.

  Re:Czym zajmuje się Anna Maria Anders

  Ciekawy życiorys, zauważę tylko marginalnie że specjalnej żyłki jako agent nieruchomości ewidentnie p. Anders nie miała.

  Dom do którego podobno jeszcze często jeździ kupiła z mężem w 2006 na rok przed jego śmiercią za ciężkie $1.7m. Ostatnio go wystawiła na rynek za $1.95m co jak na rynek amerykański jest gorzej niż nietrafiona investycja bo to licząc inflację nawet nie zwraca tego ile za ten dom zapłaciła.

  Trochę to nie dziwi bo ten dom to typowa wielka amerykańska landara 400 m2 z 1989 wykonana w klasycznie tandentnej technologii amerykańskiej, w środku są jeszcze archaiczne na dzisiejsze czasy space heaters np. Dom jest na portalu Zillow także można go sobie dość dokładnie obejrzyć.Nie dziwię się że próbuje się go pozbyć, sam podatek katastralny jaki za niego płaci po przeszło $20k rocznie.

  Miejmy nadzieję że lepiej się jej będzie szczęściło w polityce międzynarodowej.