Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polski parlament stał się wydmuszką

(3)
Sejm wygląda tak, jakby ogłoszono najwyższy stopień zagrożenia terrorystycznego. Brakuje tylko wozów opancerzonych. W rzeczywistości instytucja przy Wiejskiej znaczy coraz mniej.
 • 2018-05-15 17:59 | annov7500

  2 -3 miliony....

  2-3 miliony Polaków dobrze zrobiło przez ostatnią dekadę i wyjechało z tego katolickiego graj-dołu...Nie ma innej drogi do dobrobytu jak przez demokrację i praworządności...będzie syf a Putin zaciera ręce:)
 • 2018-05-16 23:44 | Aspiryna

  Re:Polski parlament stał się wydmuszką

  I do tego - PiSowscy aparatczycy, Kuchcinski i Karczewski, coraz czesciej budynek sejmowy traktuja jak swoja prywatna wlasnosc!
 • 2018-05-20 13:02 | franc

  Re:Polski parlament stał się wydmuszką

  Po pierwsze serdecznie dziękują Pani Redaktor za wszystkie artykuły dokumentujące nieprawości , gwałty porządku prawnego dokonywane po 25 października 2015r. Proces dewastacji instytucji demokratycznego państwa, prowadzony przez rządzący reżym, postępujący z każdym dniem , jest bolesnym doświadczeniem dla światłych obywateli naszego kraju, trudnym do zrozumienia. Oglądając relacje z obrad parlamentu tej kadencji jawi się rzeczywiście obraz, że wszelkie ruchy opozycji nie są w stanie zatrzymać postępującego walca - niszczenia, za którego sterami stoi jeden osobnik , którego nazwiska jest nieprzyzwoitym wymieniać. Parlamentarzystom z reżymu można zadać pytania : Jak wam nie wstyd , być tak uległym wobec kierowcy walca? Jak bardzo musicie nie nawidzieć drugiego człowieka stojącego po przeciwnej stronie ? Jakim obłudnym katolikiem trzeba być( bo przecież wszyscy z nich ustawiają się do ołtarza po komunię!!!, przed kamerami TVPis), by tak kłamać w parlamencie i nie tylko. Opozycja, cała opozycja musi wreszcie zrozumieć, że tylko zjednoczone siły w demokratycznych wyborach są w stanie wyzwolić wszystkich obywateli spod tego reżymu. Już teraz muszą wspólnie pracować nad planami dróg , prowadzącymi do przywrócenia demokratycznego systemu państwa.