Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

We Włoszech rodzi się koalicja rządząca – eurosceptyczna i prorosyjska

(3)
Znacząca redukcja zadłużenia, zniesienie sankcji na Rosję i klauzula wyjścia ze strefy euro – to tylko niektóre z założeń porozumienia między Ligą Północną i Ruchem Pięciu Gwiazd.
 • 2018-05-16 21:10 | rickrick

  nareszcie !!!!

  ... modlmy sie zeby im sie powiodlo ... !! ... jak dobrze pojdzie to strefa euro upadnie... !!!! ... amen...
 • 2018-05-17 13:21 | momo1

  Re:We Włoszech rodzi się koalicja rządząca – eurosceptyczna i prorosyjska

  Koszmar jakiś , okazuje się , że konstytucja Włoch nakazuje nienawiść do Rosji! WOW ! Ale maja ok. 80 (!) baz okupantów ( USA ), więc konstytucję można dowolnie interpretować ! A szaleństwo naszych rządzących rozwija się . News - ABW zatrzymało i wydaliło Rosjankę ( i cztery inne osoby ) za ... "wojnę hybrydową" . Rozpowszechniała ona poglądy ws. historii w tym historii polsko - ukraińskiej sprzeczne z naszymi poglądami na historię ! Ludzie , trzymajcie mnie ! Najlepszy pogląd na wspólną historię ma ambasador Ukrainy w Hamburgu Wasilij Maruszczync . Czopek w hitlerowskim hełmie i mundurze głosi pochwałę hitleryzmu i twierdzi, że trzeba nam odebrać ziemie wschodnie . Wygooglujcie sobie . Przy okazji wbrew stanowisku ONZ bezprawnie przedłużono areszt Mateuszowi Piskorskiemu o kolejne pół roku . To już będzie 2,5 roku bezprawnego aresztu !!! Polityko - co ty na to ?
 • 2018-05-18 00:20 | Simon5555

  Re:We Włoszech rodzi się koalicja rządząca – eurosceptyczna i prorosyjska

  Wielka Brytania się izoluje, Polska się izoluje, Włochy się izolują. Jak inne kraje ten trend podchwycą, to wszyscy się wyizolują. Droga Polityko, a jak wszyscy się tak wyizolują to co będzie? Izolowane Stany Europejskie? Unia Europejska Wyizolowanych Państw? Izolowana Europejska Wspólnota? Warto by utworzyć jakiś zgrabny skrót zawczasu.