Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kartonik

(2)
Dla marszałka Senatu Karczewskiego, lekarza z wykształcenia (inkwizytora z hobby), niepełnosprawni z rodzicami w Sejmie to zagrożenie epidemiologiczne.
  • 2018-05-22 20:30 | zowikt

    Smutne to

    Bawiły mnie Pana felietony, pokazywały absurdy naszej obecnej rzeczywistości w sposób, w jaki ja nie potrafiłabym. Teraz przestało mnie to bawić. Nie potrafię się uśmiechnąć, kiedy niemiłościwie nam rządzący poniżają, upokarzają tych najsłabszych z najsłabszych z nas. Nie potrafią się uśmiechnąć, kiedy marszałek senatu bredzi o zagrożeniu epidemiologicznym, kiedy posłanka bredzi o strzelnicach dla niepełnosprawnych czy o ławeczkach "patriotycznych" dla nich. Oni proszą o tak niewiele, o głupie 500 złotych, które posłance nie wystarczyłoby pewnie na nową torebkę, a marszałkowi na krawat, a im pomogłoby przetrwać. Smutne to.
  • 2018-05-27 12:09 | slima11

    Re:Kartonik

    Opisanie zdarzeń ,jakie by one nie były ,uczciwie ,jest naszym obowiązkiem.Ale jest to dziś lizanie cukierka przez szybę.Wystarczy posłuchać dyskusji tzw oponentów z jednego solidarnościowego pnia.Jedni brną w paranoi ,t,na każdy zarzut ,odpowiedź jedna.,-Wystarczy posłuchać opinii wyborców.-.DOpóki nie usłyszę jak odpowie na takie dictum - peowiec -słowami -Adolfa wybrali w uczciwych wyborach - dopóty będę wierzył ,że mamy ustawkę ,i ogłupianie ,tylko po to, aby odsunąć lewicę ,której dziś nie ma.Paranoja ,paranoi.Kiedyś nazwano nas K ą.A dziś?