Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska po prezesie

(6)
Jarosław Kaczyński jesienią nie wziął teki premiera, wiosną okazało się, że musi przejść operację kolana. Nad polską polityką, rządzącymi, ale też opozycją, zawisło pytanie: „co będzie, gdy prezes przejdzie na emeryturę?”. A nawet jeśli stanie się trochę mniej wszechwładny?
 • 2018-05-23 19:14 | Lohkamp

  Delfiny w mętnej wodzie

  Dlaczego tyle rabanu o to głupie kolano Prezesa? Fakt, że albo przedobrzył ze wstawaniem z kolanem osobiście albo Bozia za miesięcznicową hipokryzję pokarała i na kolana rzuciła (i słusznie), ale kolano do uprawiania polityki i dzierżenia władzy ma się nijak. Co tam laski, marszałkowskie pod sobą i tak ma dwie, ale z poziomu nawet wózka inwalidzkiego można delfiny i wilczki za mordy trzymać, że ani pisną a podczas rehabilitacji przy pomocy audiencji i telefonu po kątach rozstawiać.

  Coś to uniesienie, że Prezez wymięka, jest przedwczesne...
 • 2018-05-23 20:01 | Claudio

  Re:Polska po prezesie

  Po prezesie będzie wojna wewnętrzna, po której miejmy nadzieję obóz tzw „dobrej zmiany” się rozsypie.
  Ideologia będzie oczywiście trwać (taka hybryda najgorszych elementów endecji i sankcji), ale żarłacze się zagryzą w walce o schedę. Niestety Polska nie rozliczyła się ze swoją całkiem niechlubną przeszłością i dlatego teraz mamy, co mamy czyli „dobrą zmianę”. Mszczą się bezmyślne pomniki i ulice na cześć polskich Duce. Gdzie indziej w Europie faszyści i ultranacjonaliści się kompletnie skompromitowali, ale w Polsce są nadal hołubieni.
 • 2018-05-24 09:14 | artur702

  Re:Polska po kolanie prezesa.

  Po raz pierwszy spotykam się z takim oto faktem, że najwyższej klasy ortopedzi leczą chore kolano prezesa na szpitalnym oddziale endokrynologii. No, cuda chyba. Nie pojmuję.
 • 2018-05-24 13:55 | jrcanonia

  Re:Polska po prezesie

  Jeśli nie potwierdzą się pogłoski o nowotworze, Kaczyński bedzie rządził Polską z Nowogrodzkiej jeszcze pięć i pół roku. Niewesoło.
 • 2018-05-24 16:56 | Aspiryna

  Re:Polska po prezesie

  Nie wiem na co faktycznie wodz PiSowskiej mafii choruje, ale... jezeli to tylko kolano, to trwa to dziwnie dlugo.
 • 2018-05-25 17:10 | abchaz

  Re:Polska po prezesie

  Nic bardziej nie jest wk.jące jak rozważania politologiczne "a co po?,a co z Kj?.itp".
  On ci jest z Narodku.I nigdy go nie zabraknie w takiej czy innej postaci.
  Narodek wygeneruje następców gdy będzie potrzeba.