Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co wynika z irlandzkiego referendum

(3)
Zwolennicy liberalizacji prawa aborcyjnego odnieśli w Irlandii nadspodziewanie wysokie zwycięstwo. Ma ono swoje skutki nie tylko dla tego kraju.
  • 2018-05-30 21:08 | rs_

irlandzkie referendum a sprawa polska

"To potwierdza, że politykę trzeba robić – i robi się – przede wszystkim lokalnie. Co warto wpisać do sztambucha także polskim politykom."

Ależ oni to doskonale wiedzą i dlatego całkowity zakaz aborcji nie schodzi z wokandy.
  • 2018-05-30 22:39 | rs_

Warszawa, Trasa Łazienkowska i optymizm ;)

Dziś sprawdzałem, dalej jest to skrzyżowanie Waryńskiego i Kaczyńskiego, przynajmniej na tabliczkach.
    A swoją drogą, to za to zamieszanie sąd powinien zażądać też od sprawcy zamieszania pokrycia jego kosztów.
  • 2018-06-08 02:02 | Patagon

Re:Co wynika z irlandzkiego referendum

Czas na zmiany w Polsce jeszcze nie nadszedł, aczkolwiek KK ciężko nad tym pracuje. Może należałoby dopisać do obecnej ustawy obowiązek badan genetycznych prenatalnych przez wszystkie kobiety w ciąży. Koszty pookrywane przez państwo z propozycja usunięcia płodu chorego. Ale w wypadku odmowy rodzącej, obowiązku przeniesienia kosztów leczenia i opieki nad urodzonym chorym dzieckiem na rodziców.
    Przed transplantacja mojego serca dostawałem wielokrotnie wcześniej propozycje przerwania ratowania mnie w chwili zagrożenia mojego życia, czyli eutanazji za moja zgoda w USA. Bardzo wielu ludzi w taki sposób pozbywa się terapii uporczywej, wbrew ich woli, szczególnie w chorobach przynoszących niewyobrażalne cierpienie, gdzie może ulżyć tylko głęboka anestezja, w której chory nie odzyskuje świadomości już do końca.
    Obecnie zaczęto eksperymentalnie stosować metodę odcinania części nerwów od mózgu uwalniając chorego od cierpień i dając mu możliwość komunikacji z rodzina, jak w wypadku paraliżu całego ciała. Chory jest respirowany lecz świadomy. Metoda wymaga niezwykle doświadczonych chirurgów neurologów.