Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z dekalogu posła Pięty. Przypominamy jego własne słowa

(14)
Do tej pory byłem przekonany, że poseł Pięta jest nie z tego świata. Rozlicza, dekomunizuje, strzela, tropi gejów, lewaków i krzyżem dzień w dzień leży w kościele. A tu romans!
 • 2018-06-02 17:48 | wp36

  Typowy moralizator z PiSu

  Co tu komentować? PiS jaki jest każdy widzi.
 • 2018-06-02 18:40 | turpin

  Re:Z dekalogu posła Pięty. Przypominamy jego własne słowa

  No, nie śmiejcie się Redaktorze. Nie ma doprawdy z czego.

  Zakochał się, chłopina, jak mu szła andropauza (a ta wszak na Terenach Podmokłych przyochodzi wcześniej, niż na terenach zurbanizowanych), i tyle...

  Dużo ciekawsze wydaje się, co ową dziewuszką podowowało?

 • 2018-06-02 21:19 | Claudio

  Re:Z dekalogu posła Pięty. Przypominamy jego własne słowa

  Pięta, były członek bojówkarskiej partii KPN, odwieczny wróg Ślązaków, który w końcu trafił do partii jedynie prawdziwych Polaków czyli PiS. Z tym nosem wygląda jak samiec małp nosaczy z Borneo. A jego libido pasuje jak ulał do PiSowskiej bandy!
 • 2018-06-03 00:35 | Mały pluszowy miś

  Re:Z dekalogu posła Pięty. Przypominamy jego własne słowa

  ">>Korfanty i Mackiewicz kazaliby was rozstrzelać!<<
  (...)
  Co do Wojciecha Korfantego – zgoda, dyktator III powstania śląskiego z definicji musiał mieć krew na rękach."

  Zatem Pan Redaktor podziela zdanie posła Pięty, że W. Korfanty – przeniesiony w obecne czasy – gdyby tylko mógł, to rozkazałby z zimną krwią dokonać eksterminacji swoich krajan, za to tylko, że postulują przywrócenie woj. Śląskiemu autonomii (i to w okrojonej postaci w stosunku do Statutu Organicznego Woj. Śląskiego w II RP) – autonomii, której sam był współtwórcą i obrońcą?
  http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3932739,autonomia-slaska-nigdy-nie-obiecano-slaskowi-tyle-co-w-1920-roku-historia-dz,id,t.html
  Czy można prosić o wyjaśnienie, na jakiej podstawie Pan tak sądzi? Może oprze Pan swoje uzasadnienie tezy posła Pięty na następującej wypowiedzi W. Korfantego na posiedzeniu Sejmu Śląskiego 1 grudnia 1926 roku: „statut organiczny jest i dopóki jest, rząd musi go respektować w całej pełni. Trzeba te przyrzeczenia i obietnice, które podczas plebiscytu rząd dał naszej ludności w postaci autonomii respektować, bo pierwszym warunkiem społecznego i moralnego współżycia każdego narodu jest dotrzymywanie obietnic”?
 • 2018-06-03 08:58 | jrcanonia

  Re:Z dekalogu posła Pięty. Przypominamy jego własne słowa

  PIS cierpi - raz na kolano, raz na piętę. Tylko głowa nie boli. Dlaczego?
 • 2018-06-03 11:34 | krokodilko

  Re:Z dekalogu posła Pięty. Przypominamy jego własne słowa

  Nie wiem o co tyle szumu. Do tej pory mi się wydawało, że od zawsze tradycyjne wartości rodzinne polegały na tym, że żona siedzi w domu i zajmuje się dziećmi, a mąż ma kochankę na boku. Coś pokręciłem ?
 • 2018-06-03 13:41 | slima11

  Re:Z dekalogu posła Pięty. Przypominamy jego własne słowa

  To czołówka elyty wodza.I to by było na tyle.Aha .Jakie elyty miały i maja inne wodze,warto przypomnieć.Tylko jeden się nie cacka.Kazał zgładzić najbliższych w rodzinie.Wyprowdzili z posiedzenia na oczach świata.A jak się ma chore golenie ,to się ma dobre serce.No i naród jurnych lubi.
 • 2018-06-03 19:38 | bokaj

  Re:Z dekalogu posła Pięty. Przypominamy jego własne słowa

  A dałoby radę zrobić wywiad z panią Izą nt. "co takiego urzekło ją w tym osobniku"?
  Byłby to zacny wkład naukowy w dziedzinie nauki o człowieku (mówimy "człowiek" myślimy "Iza" oczywiście...)
 • 2018-06-04 09:45 | J.E. Baka

  Re:Z dekalogu posła Pięty. Przypominamy jego własne słowa

  Im kto bardziej deklaratywnie świątobliwy, tym jestem bardziej pewny, że ma coś za uszami. Z drugiej strony co to za problem dla takiego heteroseksualnego i maczystowskiego kozaka, że sobie babę na boku przygruchał i z nią w łóżku figlował? A to on pierwszy lub ostatni? Poza tym kobita chyba też wiedziała z kim ma do czynienia. Jeśli już kogoś mi żal w tej całej rozporkowej aferze, to jego żony, która powinna go zwyczajnie wyrzucić z domu, niech mieszka z kochanką, nawet w hotelu sejmowym.
 • 2018-06-04 16:31 | Aspiryna

  Re:Z dekalogu posła Pięty. Przypominamy jego własne słowa

  Hipokryzja, wielka hipokryzja... to cos zupelnie normalnego w szeregach PiS-owskich aparatczykow!
 • 2018-06-05 12:16 | artur702

  Re:Poseł Pięta nie odbiega intelektem od reszty PiS.

  Pan premier Morawiecki także potrafi wspaniale piętolić. Nienawidzą lepszych i mądrzejszych, gardzą słabymi. Niedouczone miernoty znają swoją wartość, dlatego nadrabiają dętą butą i chamstwem nazywając to obroną swojej godności.
 • 2018-06-07 10:37 | rysszc

  Re:Z dekalogu posła Pięty. Przypominamy jego własne słowa

  Ciekawe? Z cytatu Korfantego nie wynika, ze są dwa narody a wynika, że naród zobowiązał się wobec ludności Śląska, że będzie miała autonomię.
  Przy okazji powtarzam, że wkładanie kija między Ślązaków a resztę Narodu jest zbrodnią na przyszłych pokoleniach. Wciskanie kitu, że gwara śląska jest osobnym językiem a nie gwarą jest też zbrodnią.
  Poseł Pięta jest kolejnym politykiem "aferałem" jakich wielu, w każdej partii.
  Nawet z "porządnego" Śląska.

  Niektórzy nieszkali na naszym "porządnymŻona jednego z nich
  zachwycała się
 • 2018-06-12 01:23 | Zdzislaw Kukula

  nie widze nic zlego u pana posla Piety ...

  przeciez nie mozna nic zlego zarzucic poslowi Piecie ... ,ze obiecywal Orlen I Lotos ... przeciez to niemlody juz mezczyzna I zeby dostac sie do majtek modelki ... musial cos obiecac. Wazne ,ze postepowal jak prawdziwy chrzescijanin I przestrzegal linii partyjnej PIS-u ... "tylko na golego" jak zawsze doradzal swiety JPII-gi I zgpdnie z linia PIS-u chcial narobic az 6 dzieci pani Izie a kiedy nie mogl jej zaplodnic przez 6 miesiecy gdzie wylewal tony potu bo mlodzieniaszkiem juz nie byl ... zanim sie zlal ... wyslal pania Ize do ginekologa aby ten zbadal warsztat pracy ... Pani Iza tez nie powinna miec do pana Piety zadnego zalu ... miala duzo przyjemnosci gdy ten ja wielokrotnie calowal I godzinami masowal masowal jezykiem po wargach sromowych az dostala orgazmu ... dopiero wtedy pan Pieta sie podobno zlewal ... wiem ,ze wielu poslow jak mowil pan Pieta strasznie cierpi po godzinach siedzenia w miekkich fotelach sejmowych I udawaniu ,ze sluchaja nudnych przemowien plus obzeraja sie tonami najlepszych kielbasa I szynek z bufetu sejmowego ... tak ,ze im pala furczy az do bolu naciskajac na przyporek ... wiecej zrozumienia dla posla Piety i pani Izabeli ...
 • 2018-06-12 07:27 | janekwisniewski

  Re:Z dekalogu posła Pięty. Przypominamy jego własne słowa

  buhahaha . nie wiem dlaczego jest taka zasada , ze im ktos chce byc bardziej " swiety" tym bardziej prawdopodobne , ze jest wrecz przerciwnie ?
  haha , wiec moze teraz czas na nas , zeby szanownemy panu Piencie dac jakies rady ? Pierwsza gratis : " Szanowny Pan powinien popracowac nad kondycja . W zdrowym ciele zdrowy duch " buhahaha