Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego cofnięto dotację dla „Zagłady Żydów”? Za karę

(6)
Cofnięcie państwowej dotacji rocznikowi „Zagłada Żydów” dowodzi, że pismo i tworzący je badacze uczciwie wykonują swoją misję.
 • 2018-06-05 20:37 | jrcanonia

  Re:Dlaczego cofnięto dotację dla „Zagłady Żydów”? Za karę

  Bardzo słusznie! Autorzy głosili prawdziwą prawdę, zamiast obowiązującej (i dobrze opłacanej) prawdy pisowskiej, która nie musi być zgodna z faktami, ale musi podobać się Prezesowi.
 • 2018-06-06 05:31 | jrcanonia

  Re:Dlaczego cofnięto dotację dla „Zagłady Żydów”? Za karę

  Autorzy myśleli, że wystarczy pisać zwykłą prawdę.
  Zapomnieli, że pod władzą PiS obowiązuje tylko taka prawda, która podoba się Prezesowi.
 • 2018-06-06 14:13 | lemarc

  Re:Dlaczego cofnięto dotację dla „Zagłady Żydów”? Za karę

  Policzone będą dni tego propagandysty prefesorka... śmietnik historii i hańba to jego emertura...
  <b>Skąd tylu dyplomowanych tumanów</b>?
 • 2018-06-07 03:20 | neospasmin

  nic szczegolnego

  Trudno oczekiwac by panstwowe dotacje, bedace w dyskrecjonalnej wladzy rzadu, byly przyznawane na projekty sprzeczne z celami tegoz rzadu.
  Tak jak nie bylo ogloszen spolek skarbu panstwa w gazetach typu "Gazeta Polska" za poprzednej wladzy, tak dzis nie ma kaski na "Zaglade Zydow".
  Nie to by kwestionowac wszystko co w tym periodyku jest publikowane, ale linia tego pisma jest antypolska.
  Trudno by polski rzad wkladal pieniadze z podatkow Polakow w dzialannosc ktorej celem jestv udownodnienie tezy ze Polacy byli zbrodniarzami.
  Nie ze podczas II ws byli po przeciwnej stronie frontu nizli Zydzi, ale ze ich zasdniacza postawa wobec tej nacji bylo ludobojstwo.

  Przy pisowskim postrzeganiu obowiazkow wobec Polski i Polakow dotacje na rzecz "Zaglady Zydow" byly tak absurdalne jak dotowanie edukacji proaborcyjnej.

  marcin lazarowicz
 • 2018-06-07 11:16 | tuciu

  neoboszewik a nie neospasmin

  Linią tego pisma jest badanie historii zagłady Żydów, odkrywanie nieznanych faktów i dyskusja naukowa na ten temat. Obencny rząd nie jest zainteresowany niezależnymi badaniami naukowymi, tylko chce natomiast sponsorować propagandę historyczną wybielającą Polaków i pomniejszającą udział narodu Polskiego w Holokauście. Taka propaganda jest uprawiana, jak słusznie Pan zauważył na łamach licznych prawicowych gazet. Rozumiem, że potwierdza Pan to swoim wpisem i oczekuje wycofywania wsparcia dla historyków dowolnej opcji badających zdarzenia niewygodne dla rządzącego w danym momencie układu politycznego. To wspieranie wizji z Orwella: politycznej kontroli historii przez jedynie słuszną partię. W dodatku to zniszczenie nauk historycznych jako gałęzi wiedzy i przekształcenie ich w przystawkę dla maszyny propagandowej obozu rządzącego w danej chwili.
 • 2018-06-07 18:11 | olrob11

  Re:Dlaczego cofnięto dotację dla „Zagłady Żydów”? Za karę

  Jak to zniszczenie ?
  Przecież ci Panowie mogą dalej prowadzić swoje badania i swoją gazetę, tyle że bez państwowych dotacji ! Nikt im nie zabrania prowadzić dalszej działalności i jestem przekonany że znajdą sponsora !!!