Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nadciąga globalny kryzys?

(3)
Kryzysy walutowe w Argentynie i Turcji sprawiają, że po 10 latach wraca widmo kryzysu globalnego. Być może jeszcze większego, bo w międzyczasie straciliśmy poczucie ryzyka.
 • 2018-06-06 08:54 | Kosal

  Koniec kapitalizmu

  Koniec kapitalizmu gdyz jest kryzys w Turcji i w Argentynie. Jak widac pan redaktor zapomnial o innych kryzyzach ktore byly znacznie wieksze i nie rozwalily kapitalizmu.
  Mowiac krotko o takich tezach mowilo sie ze "pierdolami kapusty sie nie okrasi".
  Pan redaktor powinien wiedziec ze w kapitalizmie kryzys jest jedna z drog do poprawiania wydajnosci a przez to do podniesienia poziomu zycia. Gdy nastaje kryzys to wlasciciel byznesu aby przetrwac tnie wydatki czyli mowiac brutalnie wyrzuca zbednych ludzi z pracy i zastepuje ich maszynami lub lepsza organizacja pracy. Kiedy koniunktura wraca to zatrunia sie znowu ludzi ale juz w mniejszym wymiarze. Komunizm
  lub jak kto woli socjalizm umarl gdyz nie ma on mechanizmow podnoszenia wydajnosci.
  Nigdy nie przypuszczalem ze po 44 latach komunizmu bede w polskiej gazecie bronil kapitalizmu przed mlodymi dziennikarzami ktorzy komunizmu nie przezyli.
 • 2018-06-06 15:30 | lukaszwojcik

  Re:Nadciąga globalny kryzys?

  Szanowny Panie,

  W zasadzie nie zdarza mi się odnosić do uwag pod moimi tekstami, ale przypadek jest wyjątkowy. Mam taką radę: proszę przeczytać tekst, a nie tylko tytuł i lead. To bardzo pomaga w merytorycznej rozmowie.

  Z poważaniem,
  Łukasz Wójcik
 • 2018-06-18 21:20 | krunghtep

  Re:Nadciąga globalny kryzys?

  Komu ludzkosc [ cala ! ] winna jest te 325 % PKB Ziemi ?? Kosmitom ????