Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

In vitro

(2)
2018-06-14 11:05 | azur
Duda też to obiecywał przed dworcem PKP w Katowicach, razem z kawą i drożdżówkami.
  • 2018-06-14 16:50 | Zdzislaw Kukula

    Re:In vitro

    zarowno Patryk Jaki jak I Rafal Trzaskowski maja taki sam plan jesli chodzi o "in vitro" ... nie wydaja zadnych pieniedzy na ta przestarzala procedure ... zamiast tego pieniadze poplyna szerokim strumieniem do torunskiego redemptorysty , ktory jest pomyslodawca I tworca nowej polityki "in vitro" ... otoz wedlug Rydzyka zapladniac beda mlodzi I rasowi klerycy , ktorzy nie moga sobie poradzic z rozsadzajaca ich przyrodzenia sperma ... I to za darmo na stojaka podczas gdy zona bedzie wygodnie lezala z nogami szeroko rozlozonymi na fotelu ginekologicznym ... a za szyba bedzie stal maz ,ktory na biezaco bedzie obserwowal jak jego klacz jest zapladniana ... reklamacje beda bezplatne I powtarzane az dp skutku ...